Medijs nosauc sešus “Barcelona” futbolistus, kuri būs “neaizskarami” gaidāmajā starpsezonā

Antuāns Grīzmans, sportazinas.com
Antuāns Grīzmans | Foto: UEFA

Spānijas medijs “Marca” publicējis sarakstu ar sešiem futbolistiem, kuru nākotne “Barcelona” vienībā nav apdraudēta. Pārējie var tikt pārdoti jau tuvākajā laikā, kad atvērsies transfēru logs.

“Neizskaramo” sarakstā iekļauti vārtsargs , pussargi Žerārs Pikē un Frenkijs de Jongs, kā arī uzbrucēji Antuāns Grīzmans, un Ansu Fati, liecina medija rīcībā esošā informācija, kas iegūta no avotiem klubā.

Tas nenozīmē, ka visi sarakstā neiekļuvušie futbolisti noteikti tiks pārdoti, taču klubs būs gatavs izskatīt piedāvājumus par šiem spēlētājiem no citām komandām, lai izpildītu savus transfēru mērķus.

Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ tika apturēti futbola čempionāti gandrīz visā pasaulē. Pirms nedēļas atsācies Vācijas bundeslīgas turnīrs, tuvākajās nedēļās līdzīgi varētu rīkoties arī citu futbola čempionātu organizatori Eiropā. Neoficiālā informācija liecina, ka “La Liga” turnīrs atsāksies 12. jūnijā.

Pirms pandēmijas Spānija tika aizvadītas 27 spēļu kārtas no 38. Ar 58 punktiem “Barcelona” ieņem pirmo vietu, bet otrajā pozīcijā esošā Madrides “Real” atpaliek par diviem punktiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par