Medijs: Ronaldu kluba niknākie sāncenši gatavi Mesi piedāvāt prātam neaptveramu algu

12/01/2023 22:07
Nokopēts
Lionels Mesi

Saūda Arābijas profesionālās līgas (SPL) klubs “Al Hilal” būtu gatavs argentīnietim Lionelam Mesi maksāt 350 miljonus dolārus gadā, lai viņš pārceltos uz Tuvajiem Austrumiem, vēsta Spānijas ziņu portāls “Mundo Deportivo”.

Jau vēstīts, ka decembra izskaņā portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu pievienojās SPL komandai “Al Nassr”, parakstot iespaidīgāko līgumu futbola vēsturē. Tiek ziņots, ka uzbrucēja alga būs 75 miljoni dolāru sezonā, taču ar iestrādātiem punktiem līgumā par viņa zīmola izmantošanu summa varētu sasniegt 200 miljonus. Tomēr šis, iespējams, nebūs pēdējais gadījums, ka kāds futbola spīdeklis pārcelsies uz Saūda Arābiju. Kā ziņo “Mundo Deportivo”, tad “Al Hilal” Mesi būtu gatavs 1,75 reizes lielāku algu. Zīmīgi, ka gan Ronaldu klubs “Al Nassr”, gan “Al Hilal” spēlē vienā pilsētā (Rijādā) un tiek uzskatīti par niknākajiem sāncenšiem.

Līdz 30. jūnijam Mesi spēkā ir līgums ar Parīzes “Saint-Germain” komandu, un iepriekš jau ziņots, ka abas puses mutiski vienojušās par sadarbības turpināšanu. Tomēr argentīnietim ar Saūda Arābiju jau ir saistība – viņš ir valsts tūrisma vēstnieks. Tāpat tiek uzskatīts, ka Saūda Arābijas valsts finansiāli palīdzēs “Al Hilal”, lai viņiem būtu vislabākās izredzes iegūt Mesi.

Arī jāatgādina, ka futbola leģendas Mesi un Ronaldu 19. janvārī, iespējams, aizvadīs savstarpējo spēli. PSG dosies uz Saūda Arābiju, lai aizvadītu pārbaudes maču pret komandu, kas būs veidota no divām SPL vienībām – “Al Hilal”, kas tieši lūko iegūt Mesi, un Ronaldu pārstāvēto “Al Nassr”.

Leģendu pēdējais duelis? Zināms mačs, kurā varētu tikties Mesi un Ronaldu

Mesi un PSG panākuši vienošanos par līguma pagarināšanu

Ronaldu: Eiropā mans darbs ir padarīts, es visu uzvarēju, tagad man priekšā ir jauns izaicinājums

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6
4.1
1.53
1.53
4.2
6.25
1.61
4.2
5
1.95
3.6
3.75
1.8
4.33
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām