Menhengladbahas “Borussia” nākamsezon būs jauns galvenais treneris

Marko Roze, sportazinas.com
Marko Roze

Vācijas futbola bundeslīgas komandu Menhengladbahas “Borussia”, sākot ar nākamo sezonu, vadīs , kurš šobrīd ir pie Austrijas kluba “Salzburg” stūres.

Pēc šīs sezonas Menhengladbahas vienību atstās galvenais treneris Dīters Hekings, kuram līgums bija līdz nākamā gada novembrim.

42 gadus vecajam Rozem šī būs pirmā pieredze pie Vācijas bundeslīgas komandas stūres. Vācijā viņš uzsāka trenera gaitas, 2012./2013.gada sezonā strādājot pēc spēka ceturtās līgas komandā Leipcigas “Lokomotive”.

Turpinājumā viņš četrus gadus strādāja ar “Salzburg” jaunatnes komandu, bet pēdējās divas sezonas vada kluba pirmo vienību, kas pazīstama arī kā Zalcburgas “Red Bull”. Pērn viņš palīdzēja Zalcburgas komandai izcīnīt tai savu 12. Austrijas čempiontitulu un sasniegt UEFA Eiropas līgas pusfinālu.

Futbolista karjeras laikā bijušais aizsargs pārstāvēja savas dzimtās pilsētas komandu “VfB Leipzig” (kopš 2003.gada atjaunots nosaukums Leipcigas “Lokomotive”), “Hannover 96” un “Mainz 05”.

Menhengladbahas “Borussia” šobrīd premjerlīgas kopvērtējuma tabulā ieņem piekto vietu, bet pirmais četrinieks, kas nākamajā sezonā garantētu vietu UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, ir četru punktu attālumā.

Menhengladbahas vienība ir pieckārtēja Vācijas čempione, tiesa, visi čempiontitulu izcīnīti pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Tāpat komanda ir divkārtēja UEFA Eiropas kausa (tagad – UEFA Eiropas līga) ieguvēja un trīskārtēja Vācijas kausa īpašniece.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par