Merzļikina konkurents aizvada veiksmīgu maču, taču ”Blue Jackets” jauno sezonu sāk ar zaudējumu (VIDEO)

15/01/2021 05:54
Jonass Korpisalo

Elvim Merzļikinam paliekot uz rezervistu soliņa, zaudējumu savā pirmajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunās sezonas spēlē piedzīvoja viņa pārstāvētā Kolumbusas ”Blue Jackets”, kas, komandas vārtus sargājot somam Jonasam Korpisalo, sezonas ievadā viesos ar 1:3 atzina Nešvilas ”Predators” pārākumu.

”Blue Jackets” galvenais treneris Džons Tortorella šonakt komandas vārtu drošību uzticēja Korpisalo, bet Merzļikinu spēlei pieteica kā rezerves vārtsargu. Merzļikina konkurents šonakt atvairīja 32 no 34 pretinieku hokejistu izdarītajiem metieniem.

Kolumbusa maču pret ”Predators” uzsāka veiksmīgi, jo jau desmitajā minūtē, Būnam Dženeram izslidojot vienatnē pret Nešvilas vārtsargu Jusi Sarosu un realizējot izgājienu viens pret vienu ar pretinieku vārtu vīru, izvirzījās vadībā un guva pirmos vārtus jaunajā NHL sezonā – 1:0.

Tiesa nepilnas septiņas minūtes līdz otrā perioda beigām mājinieki, Nešvilas sastāvā pirmo maču aizvadošajam Lūkam Kuninam divatā kopā ar Metu Dušeinu aizskrienot pretuzbrukumā pret Kolumbusas aizsargu Maiklu Del Zotto un izpildot precīzu metienu no labā iemetienu apļa, pirmo reizi šajā sezonā pārspēja Korpisalo un panāca 1:1.

Pēdējā trešdaļā ”Predators” pilnībā dominēja un guva vēl divus vārtus. Zviedru uzbrucējs Filips Forsbergs 46. mača minūtē pretuzbrukumā līdzīgā veidā kā Kunins, tikai izpildot metienu no pretējās laukuma malas, pārspēja Korpisalo un pirmo reizi mačā izvirzīja mājiniekus vadībā – 2:1. Savukārt 93 sekundes līdz pamatlaika beigām Forsberga tautietis Kalle Jērnkoks raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos un panāca 3:1.

Jau pēc divām dienām (17. janvārī) abas komandas mērosies spēkiem atkārtoti.