Merzļikinu nomaina pēc četriem ielaistiem vārtiem, Kolumbusai zaudējums Otavā (VIDEO)

05/03/2023 08:31
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 2:5 zaudeja Otavas “Senators”.

Pirmā ripa Merzļikina sargātajos vārtos ielidoja jau sestajā minūtē, kad precīzs bija Treviss Hemoniks. Vien pēc 18 sekundēm Džeks Rosloviks panāca izlīdzinājumu, tomēr perioda turpinājumā Tims Šticle otro reizi izvirzīja “Senators” vadībā, gūstot savus 30. vārtus.

Otrās trešdaļas sākums bija visai neveiksmīgs “Blue Jackets” vienībai, jo Merzļikins otro dienu pēc kārtas ielaida divus vārtus mazāk nekā minūtes laikā un tika nomainīts. Pamatlaika vidū Patriks Laine samazināja deficītu līdz 2:4, savukārt trešajā periodā Šticle mazākumā pielika punktu – 2:5.

Merzļikins šajā mačā nospēlēja 23 minūtes un četras sekundes, atvairot 19 no 23 metieniem jeb 82,6%. Viņu nomainījušais Maikls Hačinsons tika galā ar 15 no 16 metieniem.

Ar 46 punktiem 63 spēlēs “Blue Jackets” pārliecinoši ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē. Nākamais mačs komandai paredzēts naktī uz 8. martu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Pitsburgas “Penguins”.

Merzļikinam pret “Kraken” divi ielaistie vārti minūtes laikā (VIDEO)