“Metallurg” fantastiski atspēlē četrus vārtus trešajā periodā un izrauj uzvaru pēcspēles metienos

25/11/2021 21:51
Magņitogroskas

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) varonīgu atspēlēšanos paveica Magņitogorskas “Metallurg”, kas mājās, atrodoties iedzinējos ar 0:4, trešajā periodā guva četrus bezatbildes vārtus, izlīdzināja spēles rezultātu un pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 pārspēja Minskas “Dinamo”.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas 11.minūtē atklāja Minskas kluba uzbrucējs Aleksandrs Suvorovs, bet jau divas minūtes vēlāk vairākumā rezultātu uz tablo dubultoja Artjoms Demkovs. Otrajā periodā viesi turpināja ofensīvu un guva vēl divus vārtus, panākot jau četru vārtu pārsvaru. Ar precīziem raidījumiem izcēlās Adams Almkvists un Tailers Graovacs.

Noslēdzošajā spēles trešdaļā “Metallurg” paveica šķietami neticamo, proti, guva četrus bezatbildes vārtus un izlīdzināja rezultātu mačā. Mača 53.minūtē mājinieku pirmos vārtus guva Brendans Laipsiks, bet 2:4 panāca Semjons Košeļevs. Tāpat neižšķirtu uz tablo Magņitogorskas komandai panākt palīdzēja Filips Mailets un Deniss Zernovs.

Papildlaikā vārti netika gūti, uzvarētāja noskaidrošanu atliekot uz pēcspēles metienu sēriju. “Dinamo” hokejisti nespēja realizēt nevienu no četriem bullīšiem, bet mājiniekiem izgājienu pret vārtsargu izmantoja Košeļevs un Džošs Kirī, izraujot “Metallurg” uzvaru mačā.

Citviet KHL grandu duelī Sanktpēterburgas SKA viesos ar 4:3 papildlaikā pieveica Kazaņas “Ak Bars”, izcīnīt otru uzvaru pēc kārtas. Iepriekš SKA bija sasniegusi sešu zaudējumu sēriju. Uzvarētājiem vārtus guva Andrejs Kuzmenko, Antons Burdasovs, Mets Robinsons un Nikita Gusevs, bet “Ak Bars” rindās ar precīziem raidījumiem izcēlās Nikita Dinjaks, Stīvens Kampfers un Džordans Vīls.

KHL 25.novembra spēļu rezultāti:

Pekinas “Kunlun Red Star” – Maskavas “Spartak” 4:6 (2:2, 1:4, 1:0)
Ņižņekamskas “Neftekhimik” – Rīgas “Dinamo” 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā
Ufas “Salavat Yulayev” – Maskavas apgabala “Vityaz” 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā
Nursultanas “Barys” – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)