Bļugeram trešie vārti sezonā, Gudļevskim zaudējums pagarinājumā (VIDEO)

26/11/2017 08:24

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers aizvadītajā naktī izcēlies ar vārtu guvumu Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē, bet tas Bļugera pārstāvēto Skratonas/Vilksbēras “Penguins” izbraukumā neglāba no zaudējuma pret Sirakūzu “Crunch” – 3:4 (2:2, 0:2, 1:0).

Bļugers savus trešos vārtus šajā sezonā guva pirmā perioda vidū, kad panāca 2:1. Uzbrucējs bija veiklākais vārtu priekšā, kad raidīja atlēkušo ripu vārtos. Bļugers pa vārtiem meta vienu reizi, nopelnīja divas minūtes uz noraidīto soliņa, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugera vārtu guvums no 1:03

Sezonas aizvadītajās 17 spēlēs Bļugers guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Zaudējumu piedzīvoja arī latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” vienība, kas ar 4:5 papildlaikā zaudēja “Phantoms” komandai.

“Sound Tigers” neizšķirtu izvilka pašās pamatlaika beigās, kad Gudļevskis jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Gudļevskis Ņujorkas “Islanders” fārmkluba vārtos spēlēja 59:54 un atvairīja 19 no pretinieku 24 izdarītajiem metienniem.

Savukārt Hēršijas “Bears” pieteikumā uzvarētā mačā ar Hartfordas “Wolf Pack” nebija latviešu jaunā aizsarga Kristofera Binduļa vārds.