Nadals: Šī sezona ir tikpat kā zaudēta

05/05/2020 14:47

2020.gada tenisa sezonu var uzskatīt par tikpat kā zaudētu, intervijā laikrakstam “El Pais” atzīst planētas otrā rakete Rafaels Nadals.

Viņš vēlētos šogad vēl atgriezties kortā, taču pieļauj iespēju, ka sezona varētu būt jau beigusies.

“Domāju, ka 2021.gadā būsim gatavi. Šobrīd mani vairāk uztrauc Austrālijas atklātais čempionāts, nevis tas, kas notiks šī gada beigās. 2020.gada sezona ir tikpat kā zaudēta. Ceru, ka varēsim atsākt nākamajā gadā,” stāsta Nadals.

Sezonas trešais “Grand Slam” turnīrs – Vimbldonas čempionāts – tika atcelts pavisam, bet Francijas atklātais čempionāts pārcelts uz rudeni. Nadals gan vairāk raugās uz Austrālijas atklāto čempionātu, kura sākums iecerēts nākamā gada 18.janvārī.

Spāņu tenisists arī uzsver, ka jārod balanss starp pozitīvu optimismu un politiķu kritizēšanu.

“Neviens šo negaidīja, bet tiem, kas ir pie varas, bija informācija, un tajā ziņā bija kļūdas. Situācija ir smaga visur, ne tikai Spānijā,” atzīmē Nadals.

Profesionālā tenisa asociācijas ATP un WTA savas sezonas ir apturējušas līdz 13.jūlijam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 16:42

Rīgas “Dinamo” vārtsargu brigādi papildina ar vēl vienu leģionāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi Rīgas “Dinamo” un Čerepovecas “Severstal” veikuši maiņas darījumu, kuru rezultātā “Dinamo” ieguvis tiesības uz čehu vārtsargu Mateju Mahovski, bet Krievijas komanda saņēmusi naudas kompensāciju. Vēlāk…