NBA analītiķis detalizēti apskata Hārdena nespēju izdarīt lietas, kurās agrāk bija izcils (VIDEO)

13/05/2022 10:13
Nokopēts
Džeimss Hārdens

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Tims Leglers detalizētā video materiālā apskatījis Filadelfijas “76ers” zvaigznes Džeimsa Hārdena problēmas, uzsverot viņa nespēju izdarīt lietas, kurās agrāk bija elites līmenī. ESPN analītiķis analizēja divas epizodes no aizvadītā mača, kur Hārdens nenospēlēja cerētajā līmenī.

Leglers vispirms analizēja epizodi trešajā ceturtdaļā, kur Hārdens vienā no epizodēm nospēlēja visai slinki. Tā vietā, lai spertu soli atpakaļ un iegūtu labāku piespēles trajektoriju, Hārdens sasteidza piespēli, bumbu pārtverot Bemam Adebajo. Apskatnieks uzsver, ka tajā brīdī Adebajo bija vienā līnijā ar Hārdenu un “76ers” spēlētājs varēja steigties aizsardzībā un labot kļūdu, taču viņš pat īsti necentās atgriezties, Hārdenu apskrienot centram, kurš turklāt driblēja bumbu.

Otrajā epizodē Lenglers uzsver Hārdena nespēju izdarīt lietas, kurās agrāk bija izcils. Proti, spēlējot viens pret vienu, viņš nespēja tikt garām Viktoram Oladipo, veicot liekas kustības un zaudējot bumbu. “Viņi ieguva Hārdenu tieši tāpēc, lai viņš gūtu punktus šādā veidā, bet šobrīd viņš vienkārši to nespēj,” sacīja apskatnieks. “Spēles laikā var atrast kaudzi līdzīgu epizožu no viņa puses.”

Jau ziņots, ka “76ers” sezona ir noslēgusies. Tas kļuva zināms pēc pagājušās nakts spēles, kurā Filadelfija izslēgšanas turnīra otrās kārtas ietvaros ar 90:99 zaudēja Maiami “Heat” un sērijā piekāpās ar 2-4. Komandas superzvaigzne Žoels Embīds pēc mača neslēpa savu sašutumu, tostarp publiski kritizējot Hārdenu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām