NBA atceļ G Līgas sezonu

Rodions Kurucs, sportazinas.com
Rodions Kurucs | Foto: Longailendas Nets

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pēc trīs mēnešu pārtraukuma Covid-19 uzliesmojuma dēļ ir atcēlusi atlikušo attīstības G Līgas sezonas daļu, ceturtdien paziņoja līgas prezidents Šarīfs Abdurs-Rahims.

Lēmums tika pieņemts tajā pašā dienā, kad NBA valde oficiāli paziņoja par plānu, kas paredz, ka līga atsāks spēles 31.jūlijā un tajās piedalīsies 22 komandas.

“Lai arī atlikušās sezonas daļas atcelšana mūs ļoti smagi ietekmē, atzīstam, ka tā ir vispiemērotākā rīcība mūsu līgai,” ceturtdienas paziņojumā sacīja līgas prezidents Abdurs-Rahims.

“Es izsaku sirsnīgu pateicību NBA G Līgas spēlētājiem un treneriem par to, ka viņi pilnībā ir atdevušies savām komandām un līdzjutējiem šajā sezonā,”viņš piebilda. “Pateicos mūsu līdzjutējiem un ceru, ka atsāksim spēli 2020./2021.gada sezonā.”

Abdurs-Rahims paziņojumā teica arī, ka sezonas noslēguma balvas vērtīgākajam spēlētājam, gada trenerim un gada debitantam tiks pasniegtas vēlāk.

Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas “Capital City Go-Go” komanda ar bilanci 22-21 Austrumu konferencē ieņēma septīto vietu sacensību pārtraukšanas brīdī, bet Rodiona Kuruca Longailendas “Nets” ar 19 uzvarām un 23 zaudējumiem Austrumos ierindojās četras vietas zemāk 15 komandu konkurencē.

G Līgas spēles tika apturētas 12.martā. Sākotnēji bija plānots, ka 2019./2020.gada sezonai vajadzētu beigties 28.martā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par