NBA čempiona Portera ģimenē brīnumi turpinās – brālis Kobans notiesāts uz sešiem gadiem cietumā

20/04/2024 16:46
Nokopēts
Kobans, Maikls un Džontejs Porteri

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Denveras “Nuggets” viena no spīdekļiem Maikla Portera ģimenē turpinās melnā līnija. Nesen uz mūžu no NBA tika diskvalificēts viņa brālis Džontejs, bet tagad cietumā būs jādodas otrm brālim Kobanam.

22 gadus vecais Kobans notiesāts uz sešiem gadiem cietumā par braukšanu dzērumā un avārijas izraisīšanu, kuras rezultātā bojā gāja kāda sieviete. Incidents notika pērn Kolorādo, Kobanam pārbraucot pāri sarkanajai gaismai un ietriecoties citā automašīnā. Viņš arī smagi ievainoja pasažieri.

Pagājušā gada NBA čempions un viens no “Nuggets” līderiem Maikls tiesā norādīja, ka esot centies pieskatīt savu brāli un izteicās, ka būtu gatavs iet cietumā viņa vietā. Tāpat viņš taisnojās, ka Kobans, kurš tiesā raudāja, to nožēlo un šāda rīcība viņam neesot raksturīga.

Vēl nesen otrs Portera brālis Džontejs, kurš bija Toronto “Raptors” basketbolists, tika uz mūžu diskvalificēts no NBA par likmju likšanu uz saviem mačiem un “padomu” došanu citiem likmju veicējiem, proti, nododot informāciju, ka viņš izdarīs konkrētas darbības spēlēs.

Jāpiebilst, ka Porteru ģimenē dīvainības nebeidzas ar abiem brāļiem. Piemēram, pats Maikls, kuram ir aktīvs 180 miljonu dolāru līgums, jau Covid-19 ērā iestājās pret vakcināciju un pauda atbalstu dažādām alternatīvajām idejām. Tāpat daudziem radās jautājumi, kad viņš nesen savā podkāstā intervēja pornogrāfijas zvaigzni Lanu Roudesu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.68
4.93
4.49
2.8
3.1
2.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām