NBA un NBPA vienojas, kādi saukļi varēs būt uz spēlētāju krekliem sezonas turpinājumā

Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Lebrons Džeimss | Foto: NBA

Nacionālā basketbola asociācija () un līgas spēlētāju asociācija (NBPA) vienojušies par to, kādi saukļi varēs būt uz spēlētāj krekliem viņu uzvārdu vietā sezonas turpinājumā.

NBA un NBPA nolēmuši, ka uz spēlētāju krekliem varēs būt tādi saukļi kā “Black Lives Matter”, “Say Their Names”, “Vote”, “I Can’t Breathe”, “Justice”, “Peace”, “Equality”, “Freedom”, “Enough”, “Power to the People”, “Justice Now”, “Say Her Name”, “Sí Se Puede”, “Liberation”, “See Us”, “Hear Us”, “Respect Us”, “Love Us”, “Listen”, “Listen to Us”, “Stand Up”, “Ally”, “Anti-Racist”, “I Am A Man”, “Speak Up”, “How Many More”, “Group Economics”, “Education Reform”, “Mentor”.

Medijs “The Undefeated” uzzinājis, ka saukļi varēs atrasties uz spēlētāju krekliem virs numura pirmās četras dienas kopš sezonas sākuma, bet pēc tam virs numura būs jāatrodas uzvārdam. Saukli gan varēs saglabāt, tomēr tam tādā gadījumā būs jāatrodas zem numura. Basketbolistiem būs brīva izvēle un saukļu esamība uz krekla nebūs obligāta.

NBA nāk pretī spēlētājiem, kuri ir apņēmības pilni ar viņiem sniegto platformu vērst uzmanību uz dažādām pasaules problēmām, tādēļ līgas vadība piekritusi NBPA aicinājumam uzvārdu vietā uz krekliem izvietot saukļus.

Lai arī ierasts vērot, ka NBA spēlētājiem parasti uz krekliem ir viņu uzvārdi, iepriekš bijušas īpašas spēles, kurās, piemēram, uzvārdu vietā bijušas basketbolistu iesaukas.

Savulaik Maiami “Heat” komanda nospēlēja maču, kurā, piemēram, Lebronam Džeimsam uz krekla bija rakstīts “King James”, bet Dveinam Veidam – “D-Wade”. Toreiz gan ar šādu akciju netika vērsta uzmanība uz pasaules problēmām, kā tas ir šosezon.

NBA Nickname Jerseys Should Become Staple of League Schedule Every ...

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par