Neskaidra Porziņģa dalība spēlē ar “Clippers”

27/01/2024 09:28
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Šobrīd nav skaidrības par Kristapa Porziņģa dalību Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā sestdien Bostonas “Celtics” savā laukumā tiksies ar Losandželosas “Clippers” vienību. Mačs Bostonā sāksies plkst.2 naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika.

Jau ziņots, ka ceturtdien spēlē pret Maiami “Heat” Latvijas basketbolists trešajā ceturtdaļā pēc cīņas par atlēkušo bumbu aizsardzībā piezemējās uz “Heat” spēlētāja Bama Adebajo pēdas un sastiepa kreisās kājas potīti, atlikušajā spēles daļā laukumā vairs neatgriežoties. Latvietim konstatēts pēc iepriekšējās spēles kreisās potītes sastiepums, kas padara viņa dalību gaidāmajā mačā neskaidru.

Reklāma
Saturs turpinās

Šosezon Porziņģis 33 mačos vidēji nepilnās 30 minūtēs guvis 19,5 punktus, izcīnījis 8,4 atlēkušās bumbas zem groziem, atdevis 2,7 rezultatīvas piespēles un bloķējis 1,5 metienus. “Celtics” ar 35 uzvarām 45 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

Lielisko Porziņģi aptur trauma, “Celtics” par spīti tam svin graujošu uzvaru

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām