Nganū menedžeris par Fjūrija cīņu: Naudas maiss ir tik liels, ka, ejot uz banku, to varētu nomest

15/07/2023 20:15
Nokopēts
Fransiss Nganū

Titulētā Kamerūnas cīkstoņa Fransisa Nganū (20-3-3 MMA) menedžeris Markels Mārtins raidījumā “The MMA Hour” atklājis vairākas nianses par paredzēto dueli pret Lielbritānijas bokseri Taisonu Fjūriju (33-0-1).

Pēc vairāku mēnešu neveiksmīgām sarunām ar Oleksandru Usiku, šonedēļ kļuva zināms Fjūrija nākamais pretinieks – tas būs viens no visu laiku izcilākājiem MMA cīkstoņiem Nganū, kuram tā būs debija boksā. Abi smagsvaru titāni 28. oktobrī Saūda Arābijas galvaspilsētā Rijādā aizvadīs cīņu, un, kā atklājis Nganū menedžeris, tad kamerūnieša makā “ieripos” lielākā naudas summa viņa karjerā.

“Teiksim tā – naudas maiss ir tik liels, ka Fransiss, ejot uz banku, to varētu nomest,” atklāja Mārtins, norādot, ka par Fjūrija izvēli cīnīties ar Nganū viņš uzmanību nepievērš. “Nezinu, ko heiteri šobrīd mēģina panākt, bet es to vienkārši ignorēju. Zinu, ka tiks pierādīts, ka viņi kļūdās. Šāda cīņa mainīs Fransisa dzīvi. Tas ir tieši tas, ko mēs plānojām un bijām iztēlojušies, tāpēc esam priecīgi.”

36 gadus vecais Nganū savu pēdējo UFC cīņu aizvadīja pērn janvārī, duelī pret Sirilu Geinu nosargājot čempiontitulu smagsvaru kategorijā. Kamerūnietis oktagonā tā arī neatgriezās, jo viņš ar UFC nespēja vienoties par jaunu līgumu. Mārtins atzina, ka Nganū ar šo cīņu pret Fjūriju nopelnīs vairāk nekā visā savā UFC karjerā. “Pat esot čempiona statusā, lai nopelnītu šādu naudu, viņam būtu jācīnās vairākas reizes, lai tikai pietuvoties šīs cīņas honorāram,” teica Nganū menedžeris.

Lai gan Nganū un Fjūrija duelis ir oficiāli apstiprināts un zināms, ka cīņa notiks pēc standarta boksa noteikumiem, joprojām ir dažas neskaidrības, kā, piemēram, vai zvaigžņotie cīkstoņi spēkosies par Fjūrijam piederošo WBC jostu vai arī tiks aizvadīta tikai pārbaudes cīņa. To apstiprināt nevarēja arī Nganū menedžeris, taču viņš izteicās, ka abas puses cenšas strādāt pie risinājuma.

“Protams, promouteri būs promouteri un centīsies noniecināt otru pusi, cik vien iespējams, taču tā būs īsta cīņa,” sacīja Mārtins. “Mēs neesam pieteikušies, lai izietu ringā un sistu plaukstas –  nē, nē, nē, šī būs īsta cīņa. Par to, kas notiks ar WBC jostu – mēs plānojam runāt ar Pasaules boksa padomi, lai iegūtu licenci. Nekad nevar zināt, varbūt būs iespēja cīnīties par viņa jostu, taču par šo neesmu pārliecināts, jo tas ir Fjūrija puses lēmums. Taču varu teikt, ka no savas puses mēs vedam sarunas un darīsim visu, kas ir mūsu spēkos — mēs vēlamies, lai cīņa skaitītos Fjūrija profesionālajā bilancē.”

Titānu duelis – Fjūrijs savu nākamo cīņu aizvadīs pret MMA ikonu Nganū

Ironizējot par Fjūrija un Nganū dueli, Usiks uz cīņu izaicina Makgregoru

TOP notikumi
1
X
2
6.25
4.8
1.46
4.8
4.1
1.65
1.41
4.75
7.5
4.8
3.9
1.68
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām