Iepriekš hokejistiem pašizolācija bija ieteikta līdz 4.aprīlim, bet tagad tā pagarināta par 11 dienām.
Nacionālā hokeja līga (NHL) saviem spēlētājiem un komandu personālam ieteikusi līdz 15.aprīlim atrasties pašizolācijā.
NHL extends self-quarantine guideline until April 15.
ReklāmaSaturs turpināsby @swhyno
https://t.co/CHFmMplZq3— AP Sports (@AP_Sports) March 31, 2020
Iepriekš hokejistiem pašizolācija bija ieteikta līdz 4.aprīlim, bet tagad tā pagarināta par 11 dienām.
“Kad nāks tuvāks šis datums, lemsim, ko darīt tālāk,” aģentūra “Associated Press” citē līgas komisāra vietnieka Bila Deilija teikto.
NHL sezonu apturēja 12.martā, kad līdz regulārā čempionāta beigām bija palikušas 189 spēles. Šobrīd nav zināms, kad atsāksies un noslēgsies sezona, bet komandām lūgts rezervēt arēnas līdz pat augustam.
Līdz šim brīdim koronavīruss konstatēts četriem NHL hokejistiem – pa diviem no Kolorādo “Avalanche” un Otavas “Senators”.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu