NHL sezonas atgriešanās plāna otrajā fāzē atklāti 15 jauni Covid-19 gadījumi

Filadelfijas Flyers, sportazinas.com
Filadelfijas Flyers | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () atgriešanās plāna otrajā fāzē veiktajās pārbaudēs konstatēti 15 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, ziņo līga.

Pirmdien NHL saņēmusi ziņojumus par visiem 250 hokejistiem, kuri atgriešanās plāna otrajā fāzē izmanto klubu infrastruktūru.

“Šiem spēlētājiem veikti kopumā 1450 Covid-19 testi. No pārbaudītajiem pozitīvi testi bija 15 hokejistiem,” teikts līgas paziņojumā.

Papildu tam, kopš 8.jūnija ārpus atgriešanās plāna otrās fāzes protokola veiktajās Covid-19 pārbaudēs spēlētājiem pozitīvi rezultāti saņemti 11 gadījumos.

8.jūnijā sākās otrā fāze NHL plānam, kas paredz atgriešanos laukumos un 2019./2020.gada sezonas pabeigšanu. Ar šo datumu komandas varēja atvērt savas treniņu halles nelielām grupu nodarbībām.

NHL katru nedēļu ziņo par veiktajiem testiem, taču neatklāj spēlētāju identitātes vai klubus.

Otrajā fāzē komandas treniņu zālēs notiek nodarbības, kurās ir ne vairāk par sešiem spēlētājiem. Trešās fāzes sākums paredzēts 10.jūlijā, kad vienības varētu uzsākt savas treniņnometnes.

Jau iepriekš klubu īpašnieki un spēlētāji vienojās arī par 24 komandu izslēgšanas spēļu formātu.

Formāts paredz “play-off” kvalifikācijas kārtā aizvadīt sērijas līdz trim uzvarām, pēc tam pārejot uz tradicionālo sēriju formātu līdz četrām uzvarām.

Līga un spēlētāju arodbiedrība arī vienojās, ka izslēgšanas spēles nenotiks tradicionālajā spēļu režģī, kad katra komanda zina, ar kura pāra uzvarētāju aizvadīs nākamās kārtas mačus, bet komandas pēc katras kārtas tiks izsētas no jauna.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par