No “Hotspur” atlaistais Početino: Daudzi klubi jau ir izteikuši interesantus piedāvājumus

Kādreizējais Anglijas futbola premjerlīgas kluba Totenhamas “Hotspur” galvenais treneris atklājis, ka viņš jau saņēmis vairākus interesantus piedāvājumus no citām komandām. 

Jau vēstījām, ka “Hotspur” novembra otrajā pusē no amata atbrīvoja 47 gadus veco argentīnieti, kurš komandā bija strādājis jau kopš 2014. gada maija. Viņa vietā amatā stājās pazīstamais portugālis Žuzē Mourinju. 

Par atlaišanu pirms līguma termiņa beigām argentīniešu speciālists saņems kompensāciju 12,5 miljonu mārciņu (ap 14,6 miljoniem eiro) apmērā. Interesanti, ka viņa sezonas alga bija ap 9,9 miljoniem eiro, savukārt viņu nomainījušais Mourinju pelnīs 17,5 miljonus eiro viena sezonā. 

Početino iesāka: “Ir daudzi klubi un interesanti piedāvājumi, kurus es varētu pieņemt. Pagaidām galvenais ir sakārtot galvu, jo “Hotspur” komandā pavadīju lieliskas teju sešas sezonas. Mans mērķis ir atrast spējas sevi atjaunot un atgūt motivāciju.” 

“Mani plāni ir atgriezties un turpināt vadīt komandas Eiropā. Pagaidām nevaru iedomāties sevi vadot kādu klubu Argentīnā, taču savas ģimenes dēļ es neatteiktos no šāda piedāvājuma,” turpināja bijušais Totenhamas kluba stūrmanis. 

“Tagad dažas dienas vēlos būt mierīgs un vērot, kas notiks. Man nav bijis daudz laika, lai sagremotu to, kas ir noticis pēdējā laikā,” noslēdza argentīniešu speciālists. 

Speciālista vārds pēdējā laika ticis locīts ar daudzu pasaules grandu vadīšanu. Jau tagad interesi par viņu izrāda Minhenes “Bayern” klubs un Madrides “Real” vienība, kas jau pērn vēlējusies, lai viņš to vada. Tāpat starp kandidātiem varētu būt arī Londonas “Arsenal“, kura novembra izskaņā atlaida savu galveno treneri Unai Emeriju. 

Početino pazīstams ar jaunu vietējo futbolistu iekļaušanu savu komandu sastāvos, saglabājot uzbrūkoša futbola filozofiju. 

Viņa vadībā “Hotspur” komanda aizvadīja 293 spēles, kurās izcīnīja 159 uzvaras un piedzīvoja 72 zaudējumus, vēl 62 cīņās noslēdzās neizšķirti. Pirms tam argentīnietis strādāja ar vēl vienu premjerlīgas vienību “Southampton”, savukārt trenera karjeras sākumā viņš bija Barselonas “Espanyol” galvenais treneris. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par