“Noskrien ziemu” trešais – tumsas posms izraisa lielu dalībnieku un līdzjutēju sajūsmu

01/02/2019 15:29
Noskrien Ziemu 3, www.sportazinas.com

26.janvārī Salacgrīvā norisinājās sacensību seriāla “Noskrien ziemu” trešais posms, kas bija īpašs ar to, ka norisinājās vēlā pēcpusdienā, kad pār Salacgrīvas ielām, meža takām un jūras krastu klājās vakara tumsas plīvurs.

Jāsaka, ka sacensību norisi tumsā izvēlējās paši sacensību dalībnieki, kad pirms seriāla sākuma notika dalībnieku aptauja. Toreiz vairākums nobalsoja par to, ka viens no pieciem sacensību posmiem jāorganizē tumsā.

Sacensību starta/finiša vieta bija iekārtota Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē, bet sacensību trase 9,1 km garumā veda sākotnēji caur stadionu, tālāk pa paugurainu meža taku, līdz tika sasniegts jūras krasts. Pie jūras sacensību trase izveda trīs posmos, līdz finiša taisne atkal izveda Salacgrīvas centrā.

Kuplākais dalībnieku skaits, kā jau tas ierasts, arī šoreiz bija “Suunto” tautas distancē, kur uz starta līnijas stājās 290 skrējēji. Vīru konkurencē ar rezultātu 00:35:17 šoreiz uzvarēja “SUUNTO Team Latvia” komandas sportists Matīss Slikšjānis, otrais – Jānis Mežiels (“ASK Patria”) trešajā vietā Jānis Olengovičs no Priekuļiem. Starp dāmām ar trasē pavadīto laiku 00:42:30 šoreiz uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa pirmā posma trešās vietas ieguvēja Inga Zālīte no komandas “BBFactory”. Otrā vieta Elīnai Zālītei, trešā – Laurai Savickai.

Savukārt “Ethicsport” sporta distancē, uzvarētājs Edijs Dzalbs, kurš 18,2 km trasi veica 1:12:14. Goda pjedestāla otro pakāpienu ieņēma Andris Gailis (komanda “Auseklis IK”), kurš iepriekšējā posmā izcīnīja “bronzas medaļu”.  Trešā vieta Guntim Māliņam ar rezultātu 01:12:37. Dāmu konkurencē arī šoreiz nepārspēta palika Klinta Lauska no komandas “BBFactory”, kura tumšajā trasē pavadīja 01:24:40. Otrā Jolanda Krastiņa, trešā vietā – Alvita Mirecka.

Pēc trešā posma sacensībām interesanti paliek vērot izmaiņas komandu kopvērtējuma tabulā, kurā redzams, ka pirmā vieta pašreiz pieder komandai “BBFactory”, kurai uz papēžiem min “SK Tērauds/Suunto” un turpat jau arī OK “Meridians”. Savukārt nūjotāju distancē starp komandām šobrīd pirmo vietu ieņem komanda “4S” un goda pjedestāla pārējos pakāpienus savā starpā sadala divas “Piejūras nūjotāju klubs” komandas.

Ja runājam par individuālajiem rezultātiem “Ceļotājs pārgājiens ar un bez nūjām”, tad 18,2 km distancē joprojām nepārspēts paliek Agris Puriņš, otrais – Laimonis Garančs, trešais – Jānis Gaiķis. Dāmu konkurencē pārliecinoši pirmā – Ingūna Sevostjanova no “Piejūras nūjotāju klubs” komandas. Otrā –  Ieva Micpapa, trešā – Ilze Rāta.

Nākamais seriāla “Noskrien ziemu” posms 17.februārī, patreiz sniegotajā Zaubē. Tas būs priekšpēdējais seriāla posms, kas nozīmē, ka 2019.gada ziema būs gandrīz jau noskrieta. Jācer, ka arī daba skrien kopā ar mums un līdz sacensībām būs krietni mazinājusi biezo sniega segu.

Ledus vai sniegs, NOSKRIET ZIEMU ir prieks!

Papildus informācija pa tālruni +371 29334414, Roberts Treijs

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…