Nurmagomedovs: Visi sēž mājās, bet man jāriskē ar dzīvību, lai aizvadītu cīņu?

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” () cīkstonis savā “Instagram” profilā veltījis kritiku līdzjutējiem, kuri uzskata, ka viņam būtu jādodas uz cīņu pret Toniju Fergusonu par spīti slēgtām robežām un koronavīrusa Covid-19 izplatībai visā pasaulē.

“Sēžu karantīnā un lasu cilvēku reakciju. Sanāk, visai pasaulei jāsēž mājās, valdības un pazīstamie cilvēki aicina iedzīvotājus ievērot drošības prasības, lai ierobežotu slimības izplatību un izglābtu cilvēkus. Bet Habibs no tā visa ir atbrīvots, viņam jādemonstrē raksturs un jāceļo cauri visai pasaulei, riskējot ar savu dzīvību?” jautā cīkstonis.

“Saprotu jūs visus un ne mazāk par jums esmu sarūgtināts, ka cīņa ir atcelta. Man, kā jau daudziem citiem, bija daudz plānu, taču tas nav manos spēkos to visu kontrolēt. Lielākās valsts un kompānijas ir šokā, katru dienu situācija strauji mainās. Bet Habibam tik un tā ir jācīnās, tā sanāk? Pamēģiniet iztēloties sevi manā vietā,” piedāvā cīkstonis.

View this post on Instagram

Staying home in quarantine and reading the reaction of people to the situation around my fight, it turns out that the whole world should be in quarantine, governments of all countries, famous people around the world urge people to follow all safety requirements in order to limit the spread of the disease, to save people, and Khabib is the only one relieved of all obligations and must demonstrate free will and train flying around the world, for the sake of fight? – I understand everything and I’m definitely upset more than you to cancel the fight, probably like all others, I had many plans after the fight, but I can’t control it all. The greatest countries and the largest companies of our time are shocked by what is happening, every day the situation changes unpredictably. But Khabib still has to fight, is that what you saying? – Take care of yourself and put yourself in my shoes. – 📍 Сижу дома на карантине и читаю реакцию людей на ситуацию вокруг моего боя, получается весь мир должен сидеть на карантине, правительства всех стран и известные люди всего мира призывают людей соблюдать требования безопасности, чтоб ограничить распространение болезни ради спасения людей, а Хабиб, освобождён от всех обязательств и должен демонстрировать свободу воли и тренироваться летая по всему миру рискуя своей жизнью ради боя ? – Я все понимаю и точно не меньше вас расстроен отменой боя, наверно у меня , как и у всех других, было много планов после боя, но я не в силах контролировать все это. Сверх державы и крупнейшие компании нашего времени в шоке от того, что происходит, каждый день ситуация меняется непредсказуемо. Но Хабиб все равно должен драться, так получается? – Берегите себя и поставьте себя на мое место.

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

UFC pandēmijas dēļ saskārusies ar grūtībām aizvadīt šo cīņu. Sākotnēji to bija plānots darīt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” mājas arēnā, taču tas nebūs iespējams, jo šobrīd gandrīz visu valstu robežas ir slēgtas, tāpat ir spēkā apmeklētības ierobežojumi un īsti nav skaidrības, kad situācija varētu uzlaboties.

Arī iepriekš izskanēja informācija, ka UFC meklē Fergusonam citu pretinieku, jo Habibam nav iespējas atlidot no Krievijas uz ASV. Nurmagomedovs šādu informāciju apstiprināja “Instagram” tiešraidē. Krievu atlēts atklāja, ka UFC paziņojusi Nurmagomedovam par cita pretinieka meklēšanu Fergusonam.

Taču UFC vadītājam Deinam Vaitam vēl pirms dažām dienām bija citas domas. “Vēl neko neesmu nolēmis, bet, visticamāk, drīz jums visu izstāstīšu. Lielākā daļa žurnālistu ir idioti. Tiklīdz tu pastāsti par saviem plāniem, viņi uzreiz mēģina visu sagraut. Ticiet man – cīņa starp Habibu un Toniju notiks 18. aprīlī kaut kur uz šīs sasodītās planētas,” teica UFC vadītājs.

Pirms tam tika ziņots, ka, neskatoties uz koronavīrusa Covid-19 pandēmiju, UFC šo pasākumu plāno organizēt, taču aiz slēgtām durvīm. Proti, cīņu 18. aprīlī klātienē nevarēs apmeklēt skatītāji, ko jau iepriekš apstiprināja organizācijas prezidents.

Interesanti, ka šis bija piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku, kas atkal izgāzies. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs UFC līmenī vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras, bet amerikānis Fergusons karjeras laikā ticis pie 26 panākumiem 29 dueļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par