O’Braiens: Šeit fiziska spēle nav tik populāra, tas ir jūtams no vietējiem spēlētājiem, viņi pauž neapmierinātību

Endrjū O'Braiens
Endrjū O'Braiens | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” spēlētājs Endrjū O’Braiens komandas mājaslapā sniedzis komentārus par aizvadīto spēli pret Čeļabinskas “Traktor”.

Jau ziņots, ka “Dinamo” izbraukumā ar rezultātu 1:5 zaudēja “Traktor” komandai.

“Situācija nav no tām vieglākajām. Mēs visi kā komanda kopā neesam bijuši ne reizi. Es neatceros, kad tikāmies visi vienā treniņā. Spēlētāji mianās, daži slimo, nāk jaunas sejas. Ir jāmēģina uzreiz atrast ķīmiju, bet saspēle ne vienmēr parādās uzreiz. Jaunie puiši cīnās, par pašatdevi nav pārmetumu. Mums jāatrod veids, kā dabūt ripu vārtos,” saka aizsargs.

“Es arī aizvadīju vienu spēli, tad saslimu, atgriezties ir ļoti sarežģīti. Domājams, ka drīzumā stuācija uzlabosies, būsim pārslimojuši un varēsim spēlēt jau pilnā sastāvā,” pauž hokejists.

“Man patīk spēlēt fizisku spēli. Tā dod emocijas gan man, gan komandai. Šeit, protams, tas nav tik populāri. Tas ir ļoti jūtams no vietējiem spēlētājiem, viņi pauž neapmierinātību. Tas ir labs veids, kā palīdzēt savai komandai, aizstāvēt komandas biedrus un izsist pretinieku no sliedēm,” atzīst O’Braiens.

“Dinamo” ar septiņiem punktiem 15 spēlēs ieņem pēdējo vietu KHL čempionātā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par