Olimpiskais un pasaules čempions Krauzers sasniedz jauno pasaules rekordu lodes grūšanā

28/05/2023 15:59
Nokopēts
Raiens Krauzers

Olimpiskais un pasaules čempions lodes grūšanā Raiens Krauzers sestdien Losandželosas “Grand Prix” sacensībās laboja sev piederošo pasaules rekordu, lodi aizgrūzdams 23,56 metru tālumā.

30 gadus vecais amerikānis pārspēja savu ASV olimpiskās atlases sacensībās Jūdžinā 2021.gadā sasniegto rezultātu 23,37 metri. Divkārtējais olimpiskais čempions sacensības sāka ar 23,23, 23,31 un 22,94 metrus tāliem metieniem, bet ceturtajā metienu sērijā viņa raidītā lode piezemējās 23,56 metru tālumā.

Pēc rekorda sasniegšanas Krauzers sacīja, ka viņa rekords ir šogad apgūtas jaunas metiena tehnikas rezultāts, un brīdināja, ka viņš var mest tālāk. “Esmu sajūsmināts,” sacīja Krauzers. Treniņos neesmu metis ar pilnu spēku, bet trenējies ar 75% intensitāti, strādājot pie dažām tehniskām niansēm.”

100 metru skrējienā vīriešiem 2019.gada pasaules čempions Kristians Kolmans palika vien trešais, finišējot ar tādu pašu laiku kā otrās vietas ieguvējs Krevonts Čārlstons (9,91 sekunde), bet uzvaru izcīnīja Jamaikas sprinteris Akīms Bleiks, finišējot 9,89 sekundēs.

Kārtslēkšanā olimpiskais un pasaules čempions zviedrs Armands Duplantis sasniedza sezonas labāko rezultātu pasaulē 5,91 metri, apsteidzot tādu pašu rezultātu uzrādījušo Semu Kendriksu no ASV.

Pasaulē šosezon ātrāko laiku sasniedza arī 100 metru barjerskrējēja olimpiskā čempione Hasmīna Kamačo-Kvinna, kura distanci veica 12,31 sekundēs, apsteidzot bijušo pasaules rekordisti Keniju Herisoni, kura bija četras sekundes simtdaļas lēnāka.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām