Ontārio hokeja līga oficiāli aizliedz spēka paņēmienus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību

31/10/2020 22:54

Gaidāmajā 2020./2021.gada Ontārio hokeja līgas (OHL) sezonā hokejistiem būs aizliegts izmantot spēka paņēmienus, ziņo medijs “Sportsnet”. Šādu lēmumu apstiprinājusi arī Ontārio kultūras mantojuma, sporta un tūrisma ministre Liza Makleoda.

Kā norāda ministre, mērķtiecīgs fiziska kontakta aizliegums hokeja mačos ir nepieciešams solis, lai novērstu koronavīrusa tālāku izplatīšanos.

“Ne tikai OHL, ne tikai hokejā kopumā, bet visos sporta veidos,” sacīja Makleoda. “Mēs šobrīd esam ļoti nopietnā situācijā, un mums ir jāpieņem šie sabiedrības veselības aizsardzības pasākumi.”

OHL tiek uzskatīta par Nacionālās hokeja līgas (NHL) attīstības līgu (hokejistiem vecumā no 16 līdz 21 gadam). Iepriekš OHL ziņoja, ka saīsināto sezonu paredzēts sākt 2021. gada 4. februārī.

Tāpat Makleoda atklāja, ka lēmumu aizliegt spēka paņēmienus ietekmējuši notikumi Kvebekas Jaunatnes hokeja līgā, kur šoruden fiksēti vairāki koronavīrusa uzliesmojuma gadījumi.

Iepriekš Kvebekas galvenā junioru līga (QMJHL) organizācijas oficiālajā vietnē paziņoja par noteikumu grozījumiem. Pēc provinces valdības lūguma līga ir palielinājusi sodu par kautiņiem spēles laikā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

09/03/2021 08:07

Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0,…