“Daugavpils” futbolisti sestdien “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa astotdaļfinālā izbraukumā pieveica Jūrmalas “Spartaka” komandu. “Daugavpils” viesos apspēlēja “Spartaku” ar 1:0 (0:0).Vārtus viesu labā 57.minūtē guva Oļģerds Raščevskis.
Mājinieku iespējas atspēlēties ierobežoja divi noraidījumi. 44.minūtē sarkano kartīti nopelnīja Ņikita Bērenfelds, bet 60.minūtē par otru dzelteno kartīti spēlē laukumu bija spiests pamest arī Aleksandrs Solovjovs. Vienlaicīgi no stadiona tika izraidīts arī mājinieku kluba ģenerāldirektors Edgars Gauračs.
Vēl vienu sarkano kartīti mača 90.minūtē saņēma mājinieks Vladislavs Soloveičiks. Otrā spēlē Valmierā “Spēks” piekāpās “Dinamo Rīga” ar 0:2 (0:0). Vārtus viesiem 50.minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Marks Petunovs, un 81.minūtē vārtus iesita Pjotrs Pavlovskis.
Cēsīs “Smiltene”/BJSS zaudēja cīņā ar kausa glabātāju “Liepāju” – 0:3 (0:0). Smiltenieši pretojās atzīstami, un pirmos vārtus liepājnieki guva vien mača 62.minūtē, kad izcēlās Mārtiņš Ķigurs. Pēc trim minūtēm rezultāta starpību dubultoja Daniils Hvoiņickis, bet 78.minūtē trešos vārtus iesita Milans Mirosavljevs.
Pārējās spēles notiks svētdien. Tajās tiksies “Auda” un “Metta”, “Rēzekne” un “Albatroz”/”Jelgava”, “Tukums 2000″/TSS un “Riga”, kā arī “Skanstes SK” un RFS. Izlozē noskaidrojās, ka automātisku ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu saņem “Valmieras” komanda. Ceturtdaļfināla stadijas spēles notiks 21. un 22.augustā, pusfināls – 19.septembrī.
Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936.gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības. Iepriekšējā sezonā kausa izcīņā triumfēja “Liepāja”, kas finālā pārspēja “Ventspili”. Šī gada sacensību fināls 24.oktobrī notiks “Daugavas” stadionā Rīgā. Iepriekšējo reizi Latvijas kausa fināls “Daugavas” stadionā notika 2018.gada 24.oktobrī, kad “Riga” pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja “Ventspili”.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu