Ostapenko saglabā pozīciju WTA rangā, Sevastovai neliels kritums

Alona Ostapenko
Alona Ostapenko | Foto: Abbie Parr / Getty Images / Scanpix

Latvijas tenisiste nedēļas sākumā atjaunotajā WTA rangā saglabājusi 43.vietu, kamēr zaudējusi vēl divas pozīcijas un ir 48.vietā.

Pagājušajā nedēļā abas Latvijas tenisistes piedalījās Romas WTA “Premier 5” turnīrā, kurā apstājās pirmajā kārtā.

Ņemot vērā šonedēļ publicēto rangu, tenisistes tiek izsētas Francijas atklātajā čempionātā. Kā pēdējā no izsētajām sportistēm ir Anastasija Pavļučenkova, kura reitingā ir piecas pozīcijas augstāk par Ostapenko.

Šonedēļ Ostapenko spēlē Strasbūras “International” sacensībās, bet Sevastova, kura WTA tūrē aizvada neveiksmīgu sezonu, šonedēļ nespēlē un nepiedalīsies arī “French Open”, tādējādi nevarēs papildināt savu punktu krājumu.

Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkēviča rangā zaudējusi divas vietas un ir 257., bet Daniela Vismane atkāpusies par vienu vietu (495.). Par desmit vietām pakāpusies Kamilla Bartone (WTA 921.), kamēr Margarita Ignatjeva un Elza Tomase zaudējušas pa vienai vietai un ir attiecīgi 947. un 1066.pozīcijās, bet Darja Semeņistaja par trim vietām atkritusi uz 1303.pozīciju.

Pirmajā desmitniekā notikusi viena izmaiņa. Pirmā joprojām ir austrāliete Ešlija Bārtija, kurai seko rumāniete Simona Halepa, trešo vietu ieņem japāniete Naomi Osaka, aiz kuras atrodama čehiete Karolīna Plīškova. Uz piekto vietu pakāpusies ukrainiete Jeļina Svitoļina, kura apsteigusi amerikānieti Sofiju Keninu. Tālāk seko kanādiete Bjanka Andresku, Kiki Bertensa no Nīderlandes un devītajā pozīcijā esošā Serēna Viljamsa no ASV. Ranga desmitajā pozīcijā aizvien atrodas šveiciete Belinda Benčiča.

Dubultspēļu rangā Ostapenko saglabājusi augsto 19.vietu, bet Sevastova (164.) un Marcinkēviča (319.) zaudējušas divas pozīcijas. Par četrām vietām atkāpusies Vismane (796.), Ignatjeva zaudējusi astoņas pozīcijas (910.), bet Līga Dekmeijere atkāpusies par sešām vietām (987.). Trīs pozīcijas zaudējušas Semeņistaja un Bartone – attiecīgi 1146. un 1163.vieta.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par