Otava bez Balcera piekāpjas “Canadiens”

12/12/2019 09:40

Nacionālās hokeja līgas (NHL) bez Rūdolfa Balcera spēlējošā Otavas “Senators” trešdien Monreālā pagarinājumā atzina “Canadiens” pārākumu ar 2:3.

“Senators” viesos zaudēja “Canadiens” ar 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1).

Uzvarētāju vārtos Keidens Primo atvairīja 35 galvaspilsētas hokejistu metienus un palīdzēja uzvaru sēriju pagarināt līdz trijām.

Mājinieki trešās trešdaļas pirmajā minūtē pēc Tomāša Tatara precīza metiena izvirzījās divu vārtu vadībā, taču otavieši ar Breidija Tkačaka un Konora Brauna metieniem spēja novirzīt maču pagarinājumā. Tajā gan izšķirošo vārtu teica Monreālas hokejisti, 71.sekundē uzvaras vārtus gūstot Benam Šjaro.

Kā zināms, Otavas komandas organizācijā spēlē Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš gatavojoties sezonai iedzīvojās savainojumā un šajā sezonā NHL vēl nav spēlējis. Tomēr došanās laukumā NHL spēlē vairs nav aiz kalniem, jo Rūdolfs ar izcilu sniegumu izceļas Amerikas hokeja līgas kluba Belvilas “Senators” rindās.

22 gadus vecais liepājnieks 10 spēlēs ticis pie 15 rezultativitātes punktiem: sešiem gūtiem vārtiem un deviņām piespēlēm.

Ar 28 punktiem 32 mačos “Senators” ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē, bet “Canadiens” ar 36 punktiem ir astotā.

Sestdien otaviešiem cīņa savā laukumā ar vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets”.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Kolorādo “Avalanche” – Filadelfijas “Flyers” 3:1 (1:0, 1:0, 1:1);

Monreālas “Canadiens” – Otavas “Senators” 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) – pagarinājumā;

Vašingtonas “Capitals” – Bostonas “Bruins” 3:2 (0:1, 2:0, 1:1).