Ovečkins turpina krāt punktus, “Capitals” ļauj “Canucks” pārtraukt trīs zaudējumu sēriju (VIDEO)

17/01/2022 07:50
Aleksandrs Ovečkins

Vakar vakarā Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Vankūveras “Canucks” ar rezultātu 4:2 pārspēja Vašingtonas “Capitals”, pārtraucot savu trīs zaudējumu sēriju.

Pirmajā periodā vienīgie vārtus guva “Capitals”, kad trešdaļas vidū skaitlisko vairākumu realizēja Aleksandrs Ovečkins. Krievu uzbrucējam šie bija jau 26 vārti šajā sezonā. Tāpat viņš pievienojis 28 rezultatīvas piespēles, kas ar iekrātiem 54 punktiem viņam kopā Edmontonas “Oilers” pārstāvi Leonu Draizaitlu dod dalītu pirmo vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Otrajā trešdaļā “Canucks” spēja iemest trīs vārtus, pretiniekiem neļaujot atzīmēties ar vārtu guvumu. Divus golus otrajā periodā iemeta “Canucks” hokejists Eliass Petersons, bet pie viena gola tika Bo Horvats. Tikmēr pamatlaika noslēdzošajās 20 minūtēs savu gūto vārtu kontu papildināja “Capitals” uzbrucējs Toms Vilsons, bet ripu jau tukšos pretinieku vārtos raidīja Vankūveras vienības uzbrucējs Džonatans “J.T” Millers.

“Canucks” ar 37 punktiem 38 mačos ieņem 13. vietu Rietumu konferences tabulā, bet “Capitals” ar 51 punktu 39 dueļos atrodas sestajā pozīcijā Austrumos.