P. Gasols par salīdzinājumu ar Porziņģi: Esmu pateicīgs par komplimentu

16/04/2024 09:28
Nokopēts
Pau Gasols un Kristaps Porziņģis

Spānijas basketbola leģenda Pau Gasols podkāstā “The LADE Show” izteicies par Bostonas “Celtics” spēlētāja Džeisona Teituma iepriekš pausto komentāru, kurā viņš Gasolu salīdzināja ar Kristapu Porziņģi.

Jāatgādina, ka Porziņģis par “Celtics” spēlētāju kļuva pagājušajā vasarā, kad viņš tika iemainīts no Vašingtonas “Wizards”. “Celtics” līderis Teitums februārī intervijā ar ESPN šo darījumu salīdzināja ar leģendārā spāņa Pau Gasola aizmainīšanu uz Losandželosas “Lakers” komandu 2008. gadā, kad viņš apvienoja spēkus ar Kobi Braientu.

Teitums salīdzina Porziņģa iegūšanu ar leģendārā Pau Gasola nonākšanu “Lakers”

“Lakers” ar Braientu un Gasolu priekšgalā 2009. un 2010. gadā izcīnīja čempiontitulus. “Kobem patiešām vajadzēja Pau, lai izcīnītu tos divus čempiontitulus. Lai arī pa kādu ceļu mēs ejam, šķiet, ka KP ir kā mūsu trūkstošais puzles gabals,” pauda Teitums.

“Tas ir pareizais vēstījums, ko nosūtīt savam komandas biedram,” Teituma teikto komentēja Gasols. “Kristaps šosezon spēlē augstākā līmenī un lieliski ir iederējies “Celtics” komandā. Redzēsim, kā tas viss izskatīsies sezonas beigās, bet tā ir pareizā ziņa, ko nodot gan komandai, gan faniem. Tas palīdz ieviest pārliecību, ka viņi var izcīnīt čempiontitulu, jo svarīgākais ir ticība, ka to vari izdarīt. Bet esmu pateicīgs par komplimentu.”

“Celtics” regulāro sezonu noslēdza ar bilanci 64-18, kas ļāva uzvarēt ne tikai Austrumu konferencē, bet arī visā līgā, tādējādi iegūstot mājas laukuma priekšrocības “play-off” izcīņā. Bostonas komanda savus pretiniekus pirmajā kārtā noskaidros tikai pēc “play-in” turnīra.  Porziņģis izslēgšanas spēlēs piedalīsies trešo reizi karjerā.

TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
8.5
4.8
1.27
3.4
3.2
2.2
1.23
6.25
11
2.8
3.25
2.55
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām