„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

17/12/2014 11:40

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku garākā.

Pēcspēles metienu sērijā piedzīvoti spilgti un atmiņā paliekoši mirkļi. „Capitals” aizsargs Brūks Orpiks pārspēja „Panthers” vārtu vīru Roberto Longo, izpildot pirmo pēcspēles metienu savā karjerā. Orpika komandas biedri neslēpa sajūsmu par viņa pirmo bullīti karjerā.

Floridas vārtsargs ilgu laiku bija teju palicis bez valodas: „Es atslēdzos, pastāstiet, kas tikko notika?” Longo tiek uzskatīts par viduvēju vārtsargu pēcspēles metienu sērijās, kur uzsvars tiek likts uz tehniskām prasmēm. Zīmīgi, ka tieši viņš ir iegājis vēsturē kā garākās pēcspēles metienu sērijas uzvarētājs. Uzvaras „seivu” nodrošinot pēc „Capitals” lielākās zvaigznes Aleksandra Ovečkina metiena.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezulātu 1:1. Pirmie vadībā izvirzījās viesi no Floridas pēc D.Makenzija metiena (S.Upshals, 0:1) 1.trešdaļas vidū. Otrās trešdaļas otrajā pusē „Capitals” panāca izlīdzinājumu, precīzs vairākumā bija T.Brīvers ( A.Ovečkins, N.Bekstrēms, 1:1).