Par cīņu pret Porjē Habibs nopelnīs lielāko honorāru karjerā

Habibs Nurmagomedovs, Sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: AFP

Ultimate Fighting Championship (UFC) čempions vieglajā svarā par gaidāmo cīņu pret Dastinu Porjē nopelnīs vairāk nekā viņš saņēma pēc 2018. gada oktobrī uzvarētas cīņas pret Konoru Makgregoru, atklāja sportista menedžeris Rizvans Magomedovs.

Habiba pārstāvis nenosauca konkrētu skaitli, taču pastāstīja, ka Nurmagomedovs saņems daudz vairāk naudas nekā tas bija pirms desmit mēnešiem. “Vienīgais, ko varu pateikt – cīņas finansiālie nosacījumi ir vieni no labākajiem MMA vēsturē,” atzina Magomedovs.

Vairāku mediju rīcībā esošā informācija liecina, ka Habiba honorārs par iepriekšējo cīņu bija divi miljoni ASV dolāru (ap 1,8 miljoniem eiro).

Duelis starp Nurmagomedovu un Porjē norisināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī. Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tikmēr Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par