Par Polijas futbola izlases galveno treneri nozīmēts portugāļu speciālists

21/01/2021 19:12

Par Polijas vīriešu futbola izlases galveno treneri ceturtdien iecelts portugāļu speciālists Paulu Souza, apstiprinājis Polijas Futbola federācijas (PZPN) prezidents Zbigņevs Boņeks.

Jau ziņots, ka pirms trim dienām no Polijas izlases atvadījās galvenais treneris Ježijs Bženčeks.

“Esmu pārliecināts, ka jaunais treneris komandai dos jaunu impulsu. Viņam to palīdzēs darīt iepriekš gūtā pieredze,” PZPN citē Boņeka teikto.

50 gadus vecais Souza iepriekš trenēja Francijas čempionāta vienību Bordo “Girondins”. Tāpat viņš vadījis “Basel”, Florences “Fiorentina” un Telavivas “Maccabi” vienības. Souza trenera karjeras laikā uz brīdi par asistentu strādājis arī Portugāles izlasē.

Spēlētāja karjeras laikā Souza ar Turīnas “Juventus” 1996.gadā uzvarēja UEFA Čempionu līgā, bet gadu vēlāk to pašu iespēja arī ar Dortmundes “Borussia”.

Boņeks preses konferencē atklāja, ka Souzas līguma ilgums atkarīgs no izlases sekmēm 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijā, kas sāksies marta beigās.

Polijas kvalifikācijas turnīrā I grupā ielozēta kopā ar Angliju, Ungāriju, Albāniju, Andoru un Sanmarīno.

Souza trenera karjeras laikā paspējis strādāt arī ar latviešu futbolistiem, jo 2008. un 2009.gadā viņš bija Anglijas pēc spēka otrās līgas Londonas “Queens Park Rangers” (QPR) vienības galvenais treneris. Tolaik Londonas klubā spēlēja Kaspars Gorkšs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…