Pārceltas vairākas “Grizzlies” spēles

21/01/2021 19:19

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi lēmumu pārcelt trīs Memfisas “Grizzlies” mačus, ziņo ESPN apskatnieks Adriāns Vodžnarovskis.

Gaidāmajā naktī komandai bija paredzēta spēle pret Portlendas “Trail Blazers”, naktī uz 25. janvāri – pret Sakramento “Kings”, savukārt naktī uz 26. janvāri – vēl viena spēle pret karaļiem. Tomēr ievērojot drošības protokolu, līga spiesta pārcelt trīs mačus uz vēlāku laiku.

Iepriekš vēstīts, ka līga pārcēlusi jau sešas Dāvja Bertāna pārstāvētās Vašingtonas “Wizards” spēles. Šī komanda laukumā pēdējo reizi gājusi 11. janvārī pret Fīniksas “Suns”, kad svinēja uzvaru ar 128:107.

Kopā janvārī tika pārceltas jau 15 spēles un pašlaik pieejamā informācija liecina, ka plānotajā laikā nenotiks vismaz četras.

Jāatzīmē, ka dažos gadījumos karantīna nav jāievēro visai komandai, bet gan atsevišķiem spēlētājiem. Tā bija, piemēram, ar Bruklinas “Nets” zvaigzni Kevinu Durantu, kuru atzina par Covid-19 slimnieka kontaktpersonu. Šī iemesla dēļ amerikānis vienu nedēļu nevarēja trenēties ar komandu un spēlēt.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…