“Tonybet Virslīgas” komandas “Valmiera” galvenā trenera amatu atstājis Jurģis Kalns, vēsta klubs.
“Galvenā trenera pienākumus vairs nepildīs Jurģis Kalns. Pēc abpusējas vienošanās darba attiecības ar treneri ir pārtrauktas. Pateicamies Jurģim par sasniegtajām virsotnēm un novēlam vēl spožāku trenera karjeras turpinājumu,” teikts paziņojumā.
Oficiāli ❗️ Valmiera FC galvenā trenera pienākumus vairs nepildīs Jurģis Kalns. Pēc abpusējas vienošanās darba attiecības ar treneri ir pārtrauktas. Pateicamies Jurģim par sasniegtajām virsotnēm un novēlam viņa trenera karjeras vēl spožāku turpinājumu 🤝🏻#StāvPāriVisamValmiera pic.twitter.com/Ec8HIcBDZi
— Valmiera FC (@valmierafc) June 2, 2024
Pašmāju speciālists par “Valmieras” treneri kļuva 2022. gadā, uzreiz komandu aizvedot līdz tās vēsturē pirmajam čempiontitulam. Savukārt pērn Valmieras vienība finišēja ceturtajā pozīcijā.
Šosezon ar 33 punktiem 17 spēlēs Valmieras komanda ieņem trešo vietu virslīgā. Kalna pēdējā spēlē pie šīs vienības stūres “Valmiera” izbraukumā ar 6:1 sagrāva “Daugavpili”.
Šosezon komandu piemeklējušas finansiālās problēmas, kā rezultātā “Valmierai” tika atņemti trīs punkti, kā arī tā zaudēja vietu Eirokausos.
“Valmierai” par nodokļu parādu atņem punktus kopvērtējuma tabulā
Bēdas Valmierā, prieki Liepājā – Pertijas trenētā komanda spēlēs Eirokausos
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu