Pārtrūkst “Bruins” uzvaru sērija (VIDEO)

06/12/2019 10:07

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bostonas “Bruins” ceturtdien papildlaikā piedzīvoja zaudējumu, pārtraucot savu astoņu uzvarēto spēļu sēriju.

“Bruins” savā laukumā ar 3:4 (0:2, 0:0, 3:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Čikāgas “Blackhawks”.

Uzvarētājiem ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Dilans Stroms (1+1) un Konors Mērfijs (0+2), bet “Bruins” vienībā vārtus guva Kriss Vāgners, Joakims Nordstrēms un Torijs Krugs.

Čikāgas komanda pirmā perioda beigās 37 sekunžu laikā panāca 2:0, bet trešos vārtus pievienoja noslēdzošās trešdaļas pirmajā minūtē, uz ko mājinieki ar trim precīziem metieniem, spējot panākt papildlaiku. Papildlaika pirmajā minūtē pretinieka kļūdu izmantoja kapteinis Džonatans Tēvzs, kurš izslidoja vienatnē pret vārtsargu, un pēc māņu kustības ripu raidīja starp kājām.

Citā spēlē Kolorādo “Avalanche” viesos ar 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) uzvarēja Monreālas “Canadiens”, svinot piekto panākumu pēc kārtas. Uzvarētāju sastāvā pēc traumas izdziedēšanas atgriezās kapteinis Gabriels Landeskogs, kurš arī izcēlās ar gūtiem vārtiem, bet šādu statistiku ar rezultatīvu piespēli sev papildināja Mets Kalverts.

Tikmēr Ņujorkas “Islanders” mājās ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vegasas “Golden Knights”, izcīnot trešo panākumu pēdējās četrās spēlēs. Vārtus “Islanders” komandā guva Kels Klaterbaks, Broks Nelsons un Raiens Puloks, kura rēķinā uzvaru nesošais metiens. Pretējā laukuma pusē pa vārtiem guva Alekss Taks un Džonatans Maršeso.

Pie panākuma tika arī Arizonas “Coyotes”, kas viesos ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) uzvarēja Filadelfijas “Flyers”, pārtraucot šīs vienības piecu uzvarēto spēļu sēriju. Vienīgos “Flyers” komandas vārtus guva Mets Niskanens, bet ar diviem rezultativitātes punktiem Arizonas vienībā izcēlās Fils Kesels (2+0) un Kleitons Kellers (0+2).

Vienīgajā “bullīšu” sērijā ceturtdienas dueļos piedalījās Karolīnas “Hurricanes”, kas mājās ar 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Sanhosē “Sharks”, kas zaudējumu piedzīvoja jau otrajā mačā pēc kārtas. Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli uzvarētāju komandā izcēlās Andrejs Švečņikovs, kura rēķinā arī uzvaru nesošais “bullītis”. Tikmēr “Sharks” komandā vārtus iemeta Markuss Sorensens un Logans Kutūrs.

Visbeidzot Dalasas “Stars” savā laukumā ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vinipegas “Jets”, pārtraucot četru zaudēto spēļu sēriju. Ar divām rezultatīvām piespēlēm uzvarētāju komandā izcēlās Miro Heiskanens un Tailers Segins, savukārt “Jets” rindās precīzi meta Bleiks Vīlers un Marks Šeifele.

Jau ziņots, ka Latvijas hokejists Zemgus Girgensons ceturtdien NHL spēlē laukumā pavadīja vismazāko laiku starp Bufalo “Sabres” spēlētājiem, viņa pārstāvētajai komandai piedzīvojot neveiksmi, kamēr spēli no rezervistu soliņa kārtējo reizi noraudzījās Elvis Merzļikins.

“Sabres” viesos ar 3:4 (1:1, 0:2, 1:2) piekāpās Kalgari “Flames”, kas uzvaru izcīnīja jau trešo maču pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja astoņas minūtes un 22 sekundes, no kurām viena minūte un 15 sekundes pavadītas mazākumā. Šis hokejistam līdz šim bijis mazākais spēles laiks sezonā. Tāpat viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrāli lietderības koeficientu.

Tikmēr Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) zaudēja Ņujorkas “Rangers”, piedzīvojot jau trešo neveiksmi pēc kārtas. Merzļikins šo spēli noraudzījās no malas, bet viņa pārinieks Jonas Korpisalo atvairīja vien 16 no 19 metieniem. Pretējā laukuma pusē Aleksandrs Georgijevs atvairīja 45 no 47 raidījumiem.