Pau Gazols par iespēju atgriezties “Lakers”: Protams, ka tas nebūtu slikti

25/01/2021 16:37

Spāņu basketbola zvaigzne Pau Gazols joprojām nav beidzis profesionāla basketbolista karjeru un vēlas atgriezties laukumā, kad būs sadziedējis visus savainojumus.

40 gadus vecais spānis sarunā ar Itālijas laikrakstu “la Repubblica” izteicies, ka viena no opcijām, lai atgrieztos varētu būt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Losandželosas “Lakers”, kuru pašlaik pārstāv viņa brālis Marks.

“”Lakers”? Protams, ka tas nebūtu slikti. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, kurus es nevaru kontrolēt. Šobrīd koncentrējos uz ikdienas darbu, lai izārstētu traumu kreisajā kājā. Viss, kas būs pēc tam jebkurā gadījumā būs ipaši,” atzinis Gazols.

Jau decembrī basketbolista sakarā tika piesaukta “Lakers” organizācija. “Tur ir nozīme un vēsture,” Ziemeļamerikas medijam ESPN sacīja Gazols, kurš 2009. un 2010. gadā kopā ar Kobe Braientu izcīnīja titulus kopā ar “Lakers”. “Nemelošu. Tas būtu ļoti īpaši, it īpaši tagad, kad tur atrodas mans brālis. Es šobrīd neesmu tādā pozīcijā, lai būtu ļoti prasīgs. Šobrīd man nav 10 dažādu piedāvājumu.”

Gazols savu pēdējo profesionālo basketbola spēli aizvadīja 2019. gada 10. martā, pārstāvot Milvoki “Bucks” vienību. Kopš tā laika viņš pārcietis vairākas kreisās pēdas operācijas, kas lika izlaist 2019. gada izslēgšanas spēles, kā arī Pasaules kausa izcīņu, kurā Spānija triumfēja.

Ārzemju mediji vēsta, ka Gazols karjeru vēlētos noslēgt pēc 2021. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm, kas nozīmē, ka vienu sezonu NBA čempionam, visticamāk, būs jāspēlē arī klubu līmenī. Karjeras laikā basketbolists uzspēlējis tādās komandās kā “Barcelona”, Memfisas “Grizzlies”, Losandželosas “Lakers”, Čikāgas “Bulls”, Sanantonio “Spurs” un Milvoki “Bucks”. Viņš ir 2001. gada NBA drafta trešais numurs.

Gazols ir divkārtējs NBA čempions, seškārtējs NBA Zvaigžņu spēles dalībnieks, kā arī 2002. gada līgas labākais debitants. Viņš arī trīskārtējs Eiropas čempions ar Spānijas izlasi un 2006. gada Pasaules kausa ieguvējs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…