Pazīstamais reperis “J. Cole” pievienojas profesionālai Āfrikas basketbola komandai

10/05/2021 19:10

Pazīstamais amerikāņu reperis “J. Cole” jeb īstajā vārdā Džermeins Lamars Kouls pievienojies Āfrikas basketbola līgas komandai Ruandas “Patriots”, vēsta “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Reperim paredzēts aizvadīt no trīs līdz sešām spēlēm. Pirmā no tām norisināsies svētdien, kad būs jāspēkojas pret Nigēriju. “J. Cole” pirmdien izdos savu jaunāko albumu, bet pirmo profesionālo maču viņš aizvadīs svētdien.

Āfrikas basketbola līga ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sadarbības čempionāts ar Starpautisko basketbola federāciju (FIBA), kas norisinās ārpus Ziemeļamerikas. Šī ir pirmā turnīra sezona. Pašlaik mūziķis ierasies Ruandā un atrodas pašizolācijā.

“J. Cole” jau iepriekš cītīgi trenējās basketbolā ar cerību, ka viņam kādu dienu tiks dota iespēja uzspēlēt NBA. Kouls vidusskolas laikos bija laba līmeņa basketbolists, tomēr pēc tam nolēma pievērsties mūzikas industrijai, gūstot slavu šajā nozarē.

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….