Pēc Beļģijas uzvaras Latvijas 3×3 basketbola izlasei būs jāpiedalās Tokijas OS turnīra ceturtdaļfinālā

27/07/2021 09:43

Vīrieši

Latvijas 3×3 basketbola izlasei būs jāpiedalās Tokijas olimpisko spēļu turnīra ceturtdaļfinālā, kļuvis zināms pēc otrdienas pirmās spēles. Beļģija ar rezultātu 16:14 pārspēja Poliju, tādējādi Latvija vairs nevar pakāpties uz otro vietu tabulā.

Beļģijas 3×3 basketbolisti grupas turnīru noslēgs ar četrām uzvarām septiņās spēlēs. Ja Latvija uzvarēs Nīderlandi un finišēs ar tādu pašu bilanci, kā beļģi, tad būs aiz saviem sāncenšiem, jo zaudēja savstarpējā spēlē. Beļģija uzvarēja arī Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) un Nīderlandes komandas.

Plkst.12 pēc Latvijas laika būs OKR-Serbijas mačs, bet noslēgumā plkst.12.25 būs Latvijas un Nīderlandes cīņa. Patlaban grupā pirmā ar sešām uzvarām sešās spēlēs ir Serbija, tālāk ar četriem panākumiem sešās cīņās seko Nīderlande, četras uzvaras septiņos dueļos ir Beļģijai. Tālāk ar trīs uzvarām sešās cīņās ir OKR un Latvijas komandas, bet pa diviem panākumiem septiņos mačos guva Japāna, Polija un Ķīna, no šīs trijotnes “play-off” ceļazīmi nodrošinot japāņiem.

Ceturtdaļfināla spēles notiks otrdien pēcpusdienā. Grupas līdere Serbijas izlase jau nodrošinājusi pirmo vietu un tiesības spēlēt pusfinālā. Vienāda punktu skaita gadījumā komandas vispirms tiks sarindotas pēc iesaistīto komandu savstarpējo spēļu rezultātiem (tikai uzvaras/zaudējumi, neņemot vērā gūtos/zaudētos punktus). Pēc tam tiks ņemts vērā visās turnīra spēlēs vidējais gūto punktu skaits (neņemot vērā pagarinājumos gūtos).

Turnīra nolikums paredz, ka visas astoņas komandas sākumā aizvada apļa turnīru. Divas labākās uzreiz iekļūst pusfinālā, bet trešās līdz sestās vietas īpašnieces izslēgšanas turnīru uzsāk no ceturtdaļfināla.

Turnīrs noslēgsies svētdien.

Sievietes

Japānas 3×3 basketbolistes otrdien pārtrauca ASV komandas 12 uzvaru sēriju, sperot soli pretim Tokijas olimpisko spēļu pusfinālam. Savā pēdējā spēlē grupu turnīrā Japānas 3×3 basketbolistes uzvarēja ASV izlasi ar 20:18.

Grupu turnīrā Japānas basketbolistes uzvarējušas piecās no septiņām spēlēm, ieņemot trešo vietu grupā un, atkarībā no citu spēļu rezultātiem, saglabājot cerības automātiski iekļūt pusfinālā. Sieviešu 3×3 basketbola grupu turnīra līderes ir ASV spēlētājas, kuras ar sešām uzvarām septiņās spēlēs jau nodrošinājušas vietu pusfinālā.

Pašlaik grupu turnīra otrajā vietā ir Ķīna, kas – tāpat kā Japāna – septiņās spēlēs guvusi piecas uzvaras, bet ceturtajā vietā ir Krievijas Olimpiskās komitejas komanda, kurai sešās spēlēs ir četras uzvaras.

Šodien sieviešu 3×3 basketbola grupu turnīrā atlikušas vēl divas spēles, kā arī notiks divas ceturtdaļfināla spēles, savukārt rīt gaidāmas abas pusfināla spēles un cīņa par medaļām.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…