Peiners: Ar vienu “Lakers” skautu joprojām uzturu kontaktu, bet tās vairāk ir draudzīgas attiecības

05/07/2022 08:10
Žanis Peiners, www.sportazinas.com

Latviešu basketbolists Žanis Peiners sarunā “Youtube” kanālā “Ģērbtuve” atzinis, ka šobrīd negatavojas spēlēt profesionālu basketbolu, bet trenējas, kā arī palīdz gatavoties sezonai latviešu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigznei Kristapam Porziņģim.

“Neesmu sen spēlējis un nav arī tā, ka tagad gatavojos spēlēt,” atklāja Peiners. “Principā trenējos, bet nezinu, vai tas ir veselībai, vai kam. It kā man vēl ir 31 gads un nevaru zināt, kas man būs galvā pēc divām dienām vai trīs gadiem, jo teorētiski vēl varu atgriezties. Vēl ir pietiekami laiks, lai pārdomātu, tāpēc nekādus paziņojumus nelieku. Šobrīd nav tā, ka es gatavojos un gaidu piedāvājumu līgumam.”

“Man bija ceļa operācija un pēc tās gatavojos atgriezties,” atzina Peiners. “Man teica, ka būšu gatavs pēc trīs mēnešiem, pagāja trīs mēneši un vispār nebija ne tuvu, pagāja četri un pieci, arī vispār ne tuvu. Sestajā un septītajā mēnesī sapratu, ka kaut kas tur nav kārtībā. Pārbaudījos un teica, ka labāk īsti nebūs un ir tā, kā ir. Tad sapratu, ka nav jēga taisīt vēl vienu operāciju un gadu izlaist.”

“Ar vienu Losandželosas “Lakers” skautu joprojām uzturu attiecības,” izteicās Peiners. “Viņš varbūt bija viens no iemesliem, kāpēc nokļuvu Turcijā, jo viņam bija labas attiecības ar treneri un viņš kaut kā varbūt mani ieteica vai paslavēja. Mēs uzturam kontaktu, tāpēc, ka mēs Stambulā pāris reizes vakariņās aizgājām un tagad mēs kaut ko aprunājam. Viņš man dažreiz pajautā par Latvijas spēlētājiem, citreiz viņam kaut ko palūdzu. Es pat teiktu, ka tās vairāk ir draudzīgas attiecības, nevis darba.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/08/2022 21:37

Miļuns: Var būt situācija, kad augusta beigās vai septembrī aizveras kādas piecas vai sešas halles

Latvijas ledus haļļu asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns sarunā ar LSM.lv paudis viedokli, ka jau augusta beigās varētu aizvērties vairākas halles. “Ogrē bija pārdomas, liels jautājums bija “Inbox” un “Ozo” hallei,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām