“Pistons” gatava piepildīt repera “J. Cole” sapni un aicina viņu pievienoties klubam

J. Cole
"J. Cole"

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Detroitas “Pistons” sociālajā tīklā “Twitter” uzrunājusi pazīstamo amerikāņu reperi “J. Cole” jeb īstajā vārdā Džermeinu Lamaru Koulu un piedāvājusi viņam pievienoties klubam.

Jau ziņots, ka 35 gadus vecais “J. Cole” cītīgi trenējas ar cerību, ka viņam kādu dienu tiks dota iespēja uzspēlēt NBA. Nav saprotams, vai Detroita viņam patiešām piedāvā “tryout” līgumu vai arī tas ir joks.

 

Medijs “TMZ Sports” iepriekš sarunā ar citu repa mākslinieku “Master P” jeb Persiju Robertu Milleru uzzināja, ka “J. Cole” jau kādu laiku daudz trenējas, jo vēlas tikt pie iespējas nokļūt NBA klubā. Kouls vidusskolas laikos bija laba līmeņa basketbolists, tomēr pēc tam nolēma pievērsties mūzikas industrijai, gūstot slavu šajā nozarē.

Kouls kopā ar Milleru filmējās “Puma” reklāmā, kur Millers uzzināja par sava kolēģa nodomiem. Interesanti, ka pats “Master P” savulaik kā atzīts reperis izpelnījās līgumus NBA. Viņam bijuši divi NBA kontrakti deviņdesmitajos gados, kad viņš tika pie iespējas spēlēt pirmssezonas mačos Šarlotas “Hornets” (1998) un Toronto “Raptors” (1999) vienībās.

Milleram esot bijusi gara saruna ar Koulu, kurš stāstījis par saviem sapņiem basketbola laukumā. Viņš Milleru pārliecinājis, ka ir nopietni noskaņots trenēties tik daudz, lai “J. Cole” ievērotu kāds NBA klubs.

“Viņš man teica, draugs, tu to izdarīji! Kā tu domā, kas man būtu jādara, lai arī man izdotos?” Millers citēja Koulu. “Teicu viņam, ka tas ir ļoti grūti un ka viņam parādīsies ienaidnieki un cilvēki, kas neticēs. Atgādināju, ka viņam jāspēj iemest katrs metiens, lai nokļūtu komandā, kas patiešām noticētu.”

Kouls nepretendē uz NBA komandu uzmanību, jo ir slavens reperis. Viņš vēlas izpelnīties ievērību sava darba basketbola laukumā dēļ, atklāja “Master P”.

Zīmīgi, ka pērn parādījās video, kurā redzams, ka Kouls aizvada treniņspēles ar NBA spēlētājiem un uz viņu fona izskatās visai labi.

“Pistons” šosezon netika pie iespējas spēlēt Orlando “burbulī”, turklāt tā ir viena no vājākajām vienībām līgā. Komandai papildus tam ir milzīgais Bleika Grifina algas slogs. Viņa kontrakts ir līdz 2022. gada vasarai, bet līdz tam basketbolistam ik sezonu jāmaksā attiecīgi 34,2, 36,6 un 39 miljoni dolāru. Jāpiebilst, ka Grifins vairs nav uzskatāms par līgas superzvaigzni un ir visai traumatisks spēlētājs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par