Pleinics: Nezinu, cik Banki ir labs basketbola speciālists, bet viņš ir perfekts cilvēkresursu menedžeris

28/02/2024 19:25
Nokopēts
Ralfs Pleinics

Latvijas-Igaunijas basketbola līgas komandas “Ventspils” ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics sarunā “Youtube” kanālā “William Hill TV” vērtējis šī brīža Latvijas valstsvienības panākumus, kā arī nacionālo čempionātu.

Pleinics izteica savu vērtējumu par šī brīža Latvijas izlases panākumiem. “Domāju, ka daudz nav ko tur diskutēt. Man tas ir acīmredzami un ir diezgan skaidrs. Visu nosaka naudiņa, tajā laikā šie spēlētāji, kas taisa rezultātu, viņi bija puikas un sāka nodarboties ar basketbolu. Tad bija pietiekami liels finansējums, tajā skaitā arī valsts uzņēmumu atbalsts “VEF Rīga” un “Ventspilij” un caur to sistēmu, tad arī neviens baigi garām nepagāja, izņemot pāris talantīgākos, kas aizbrauca uz ārzemēm agrā vecumā, bet tad tas nebija populāri. Nevar noliegt, ka tas ir finansiālais atbalsts un treneru fanātiskais darbs. Gribu izcelt tieši jauniešu trenerus.”

“Bija jāparādās tādam trenerim kā Banki. Nezinu, cik viņš ir labs basketbola speciālists, jo tādu ir šausmīgi daudz, bet viņš ir perfekts cilvēkresursu menedžeris. Pieklauvēt pie sirdīm, pie prāta, pie skila un izmantot to visu kopā, parādot kaut kādu vīziju, kurai notic, tad tas ir rezultāts. Protams, ka bez veiksmes nevar iztikt,” izteicās Pleinics.

Tāpat “Ventspils” ģenerālmenedžeris pauda viedokli par nacionālā čempionāta līmeni. “Viens no galvenajiem, kas var celt nacionālā čempionāta līmeni, ir nauda, tāpēc, ka tad vari nopirkt ārzemniekus.” Vēl Pleinics atklāja pārdomas par “Rīgas Zeļļu” lēmumu piesaistīt pludmales volejbolistu Aleksandru Samoilovu. “Es to nedarītu, bet man nav nosodoša attieksme attiecībā uz šo. Ir cilvēki, kas uzskata, ka tā ir necieņa, bet katrs cīnās, kā viņš māk. Ja tu uzskati, ka spēli vinnēsi ar volejbolistu, tad vari tā darīt.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.08
9.75
18.5
1.42
4.2
6
2.85
4.1
2.05
4.2
-
1.2
2.01
4.43
3.38
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām