Policija sākusi izmeklēšanu Neimara izvarošanas lietā

Neimārs, sportazinas.com
Neimars | Foto: AP Photo/Thibault Camus

Jau vēstījām, ka Brazīlijas izlases un Francijas futbola flagmaņa Parīzes “Saint-Germain” (PSG) spīdeklis tiek apsūdzēts sievietes izvarošanā.

Incidents esot noticis 15. maijā Francijā, liecina Brazīlijas policijas rīcībā esošais dokuments. Pēc notikušā Neimars savā “Instagram” kontā publicējis septiņu minūšu video, kurā skaidro, ka ar cietušo esot komunicējis draudzīgā veidā.

3. jūnijā policija sākusi notikuma apstākļu izmeklēšanu. Kā atklāja futbolista advokāts Davi Tanžerino, tad Neimars pats labpratīgi ir devies uz policiju, lai sniegtu liecību, jo brazīlietis esot ieinteresēts noskaidrot lietas apstākļus.

Neimars esot publicējis intīmus attēlus ar cietušo sievieti un Brazīlijā šāda rīcība tiek uzskatīta par noziedzīgu nodarījumu. Policija plāno izsaukt cietušo sievieti, lai noskaidrotu lietas apstākļus. Tāpat policija pētīs Neimara un šīs sievietes telefona sarakstes.

Nezināmā sieviete pie policijas vērsās sestdien, kur atklāja, ka pēc sarakstes ar futbolistu viņi tikušies dzīvē. Sieviete teica, ka Neimara pārstāvis nopircis viņai biļeti uz Parīzi un rezervējis viesnīcas numuriņu. Viņa atklāja, ka Neimars pie viņas ieradies “piedzēries”. Futbolists esot kļuvis agresīvs un sācis seksuālu uzmākšanos.

Ziņojumā teikts, ka sieviete pēc divām dienām devusies prom no Parīzes, taču Francijas policijā neesot vērsusies ar iesniegumu, jo bijusi satriekta. Tāpat sievietei izmeklēšanas ietvaros bija jāiziet medicīniskās pārbaudes.

Neimars par notikušo izteicās: “Nekas nenotika, viesnīcas numuriņā bija tikai attiecības starp sievieti un vīrieti. Nākamajā dienā nekas nenotika. Ceru, ka izmeklētāji izlasīs ziņas un viss tiks atrisināts.”

Neimars uz PSG no Spānijas granda “Barcelona” pārcēlās pirms diviem gadiem par pasaules futbola transfēru rekordu 222 miljoniem eiro.

Divu sezonu laikā viņš kļuvis par divkārtēju Francijas čempionu un ieguvis vairākus lokālā līmeņa kausus, bet šosezon vietējā čempionātā traumu dēļ piedalījās vien 14 mačos, tiesa, atzīmējoties ar iespaidīgu rezultivitāti – 13 vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. UEFA Čempionu līgā viņam sešos mačos pieci vārti un divas piespēles.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par