Policija uzsākusi kriminālprocesu par konfliktu, kurā bija iesaistījies Porziņģis

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis Foto: Glenn James/NBA.com/Mavs

Valsts policijas Liepājas iecirkņa priekšnieks LNT ziņām apstiprinājis, ka policija ir uzsākusi kriminālprocesu par Liepājā notikušo konfliktu, kurā iesaistījās un cieta latviešu basketbola zvaigzne .

Kriminālprocess uzsākts pēc nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību. Par to draud līdz pieciem gadiem brīvības atņemšana, informē LNT ziņas.

Jau ziņots, ka svētdien interneta vidē parādījās video, kurā redzams Porziņģis ar asiņojošām ķermeņa daļām un saplēstu kreklu. Basketbolists un viņa draugi bija iesaistījušies konfliktā un cieta no kādām nezināmām personām.

Pēc tam internetā noplūda Dalasas “Mavericks” basketbolista komentārs par notikušo, kur viņš apgalvoja, ka nopietnus savainojumus nav guvis. Porziņģis arī atklāja, ka viņš esot pārmācījis kādu no pāridarītājiem, taču pēc brīža saņēmis sitienu pa galvu.

Sākotnēji tika spekulēts, ka Porziņģim esot lauzta roka, tomēr viņš to noliedza, sakot, ka tā ir tikai “mazliet sačakarēt” un “viss būšot kārtībā”.

Tāpat mediķi ārstniecības iestādē nogādājuši vienu no cietušajiem, taču nav zināms, vai tas ir Porziņģis. Tāpat baumas par notikušo liecina, ka viens no Porziņģa draugiem esot smagi cietis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par