Porjē par Habibu: 27 puiši iepriekš mēģināja pret viņu cīnīties un 27 puiši izgāzās

Dastins Porjē, sportazinas.com
Foto: UFC

Pazīstamā MMA cīkstoņa Habiba Nurmagomedova (27-0) pretinieks nākamajā cīņā “Ultimate Fighting Championship” () ietvaros būs amerikānis (25-5), kurš atzinīgi izteicies par krievu atlētu.

Jau ziņots, ka abi sportisti noskaidros čempionu vieglā svara kategorijā Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

“27 puiši mēģināja [pieveikt Habibu], 27 puiši izgāzās,” izteicās Porjē. “Daudzi cilvēki man prasa, kādas ir Habiba vājās puses? Parunāju ar treneriem un sapratu, ka man nav vajadzīgs, lai viņš ir vājš, lai es būtu spēcīgs. Man nav vajadzīgi lieli caurumi [viņa aizsardzībā].”

Jau iepriekš tika ziņots, ka par Nurmagomedova pretinieku kļūs Porjē, taču bija arī citas kandidatūras. Nurmagomedovs ir pašreizējās vieglā svara jostas turētājs, kamēr Porjē ir pagaidu čempions.

“Es cīņas laikā parādīšu savu IQ līmeni un likšu lietā iegūto pieredzi gadu gaitā. Tā būs ļoti augsta līmeņa cīņa,” turpināja Porjē. “Ringā dosies divi puiši, no kuriem abi ir čempioni, bet viens ir vēl nekad neuzvarēts. Divi čempioni dosies cīņā, bet viens to noslēgs kā uzvarētājs, tādēļ esmu sajūsmā par šo dueli.”

Porjē arī atzina, ka viņa mērķis ir pārrakstīt vēsturi. “Kļūt par pirmo cilvēku, kurš uzveikts Habibu? Tas ir vienīgais, kas man interesē. Viņš ir labs cīkstonis un pasaules čempions, taču es darīšu visu, lai viņš nonāktu situācijās, kādās vēl nekad nav bijis. Tā tas vienkārši būs.”

Porjē arī apzinās, ka viņš nebūs cīņas favorīts. “Tas ir veids, kā tiek rakstītas grāmatas. Mana dzīve ir kā filma “Rokijs” un esmu pieņēmis izaicinājumu, par ko esmu ļoti priecīgs. Vēlos parādīt cilvēkiem, ka esmu izcils.”

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Savukārt Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan viņš kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par