Porziņģa bijušais komandas biedrs: Spānija ir viena no labākajām izlasēm, tādēļ visi gribēs mūs uzvarēt

Villijs Ernangomess, sportazinas.com
Villijs Ernangomess | Foto: AP Photo/Marcio Jose Sanchez

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Šarlotas “Hornets” un Spānijas izlases dalībnieks Villijs Ernangomess atklājis, ka jebkura valstsvienība no Spānijas apakšgrupas var pretendēt uz vietu izslēgšanas spēļu turnīrā.

Šī gada Pasaules kausa izcīņa notiks Ķīnā no 31. augusta līdz 15. septembrim. Spānijas izlase mērosies spēkiem ar Irānu, Puertoriko un Tunisiju.

Ernangomess komentēja ķīmiju starp spēlētājiem: “Mēs tiešām jūtamies kā ģimene. Mums patīk pavadīt laiku kopā un cīnīties Spānijas izlases kreklā. Ir laba ķīmija un komandas gars. Tas ir viens no mūsu spēcīgākajiem ieročiem.”

“Es mīlu pārstāvēt Spānijas izlasi pasaules mērogā. Ar šiem puišiem spēlē kopā ir liels gods un katru reizi to darot ir redzams milzīgs talants. Tā ir lieliska pieredze, jo tu kļūsti labāks spēlētājs,” turpināja spānis.

Centra pozīcijas spēlētājs pauda motivāciju: “Esmu ļoti motivēts, lai šajā vasarā piedalītos Pasaules kausa izcīņa. Esmu smagi strādājis kopš NBA sezonas beigām. Vēlos palīdzēt Spānijas izlasei aizvadīts lielisku turnīru Ķīnā.”

Ernangomess atklāja savas domas par Spānijas pretiniecēm grupu turnīrā: “Esam ielozēto ļoti spēcīgā grupā, jo katra izlase var iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā. Šādā turnīrā ir jāciena jebkura valstsvienība un jāspēlē ir vislabākais basketbols, lai varētu uzvarēt.”

“Spānija ir viena no spēcīgākajām izlasēm pasaulē, tādēļ mums jābūt uzmanīgiem, jo visi gribēs mūs uzvarēt. Mums jābūt koncentrētiem katrā mačā, lai to nepieļautu,” piebilda spāņu basketbols.

Aizvadītajā sezonā Ernangomess 58 regulārā turnīra spēlēs izcēlās ar vidēji 7,3 punktiem un izcīnītām 5,4 atlēkušajām bumbām.

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par