Porziņģis informē par atlabšanas periodu: Esmu kļuvis citādāks cilvēks..

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” uzbrucējs izteicies, ka ceļgala savainojuma atlabšanas periodā ir iemācījies daudz ko jaunu.

“Neuztraucos ne brīdi, jo jūtos lieliski,” mediju pārstāvjiem atklāja Porziņģis. “Jau individuālajos treniņos jutos labi, bet, kad sākās pilna kontakta treniņi, sajūtas bija vēl labākas. Godīgi sakot, man nemaz nešķiet, ka es būtu izlaidis tik ilgu laiku, kaut arī reāli bija ilgs periods, lai atlabtu. Mans ceļgals un ķermenis jūtas lieliski, tādēļ esmu gatavs spēlēt.”

“Šajā laikā esmu kļuvis par citu cilvēku,” turpināja Porziņģis. “Esmu audzis gan fiziski, gan mentāli un esmu priecīgs, ka varu to atrādīt uz laukuma. Atlabšanas periodā iemācījos daudz jaunas lietas, kā arī uzlaboju savu fizisko kondīciju. Tas man dod papildus pārliecību par saviem spēkiem.”

Porziņģis šajā vasarā ļoti uzskatāmi palielināja savu muskuļu masu un līdz ar to arī fizisko spēku.

Attēlu rezultāti vaicājumam “porzingis then and now”

“Mavericks” komandā nākamsezon spēlēs vieni no garākajiem NBA spēlētājiem – Porziņģis (220 cm) un Bobans Marjanovičs (220). “Viņš ir lielisks cilvēks un to zina visi. Uz laukuma viņš ir milzīgs! Esam vienāda auguma spēlētāji, bet man rodas sajūta, ka Bobans ir trīs reizes lielāks par mani. Dažreiz jūtos bezspēcīgs, kad zem groza pret viņu jācīnās par bumbas iegūšanu. Skaidrs, ka Bobans ir ļoti spēcīgs, un viņš būs mūsu “ierocis” nākamsezon,” turpināja latvietis.

Līdz šim Porziņģis un Bobans bija garākie NBA spēlētāji, tomēr Bostonas “Celtics” ir noslēgusi līgumu Senegālas milzi Tako Folu, kura augums ir 231 centimetrs.

Tikmēr komandas galvenais treneris Riks Kārlails izteicies, ka Porziņģis spēlēs tikai vienā no pirmajām divām pārbaudes spēlēm – vai nu pret Detroitas “Pistons” vai Oklahomasitijas “Thunder”. Kopumā “Mavericks” tādas ir paredzētas piecas.

Porziņģis pašlaik ir pilnībā atlabis no smagas ceļgala traumas, ko viņš guva pagājušā gada februārī. Jau neilgi pēc maiņas Dalasas kluba vadība neslēpa, ka ar Latvijas basketbolistu rēķinās ilgtermiņā.

Porziņģis šajā vasarā noslēdza maksimālo līgumu ar “Mavericks” komandu uz piecām sezonām par 158 miljoniem dolāru (142 miljoni eiro). Gada sākumā viņš uz Dalasu tika aizmainīts no Ņujorkas “Knicks”.

Porziņģis savas karjeras laikā 186 NBA spēlēs vidēji sakrājis 17,8 punktus, 7,1 atlēkušās bumbas un 2,0 blokus. Latvietis NBA nospēlējis trīs sezonas un ir 2015. gada NBA drafta ceturtais numurs. Viņš ir visu laiku visaugstāk draftētais latviešu basketbolists, turklāt arī pelnošākais atlēts Latvijas vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par