Porziņģis par hokeja izlases uzvaru: Ko es šeit piedzīvoju? Nereālākās emocijas!

26/05/2023 00:07
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pēc hokeja izlases izcīnītās uzvaras pār Zviedriju sarunā ar “Latvijas Televīziju” dalījās iespaidos par maču.

Jau vēstīts, ka Latvija pasaules čempionāta ceturtdaļfināla cīņā ar 3:1 pārspēja Zviedriju, pirmo reizi vēsturē iekļūstot turnīra pusfinālā. Porziņģis arī šo spēli, līdzīgi kā apakšgrupas pēdējo maču pret Šveici, vēroja klātienē “Arēnā Rīga”.

“Protams, nereāls prieks par uzvaru. Ko es šeit piedzīvoju? Nereālākās emocijas! Es bieži klātienē neesmu bijis uz hoķīti, bet tādas emocijas, kādas es ieguvu no šīm divām spēlēm [pret Šveici un Zviedriju], kā skatītājs sen nebiju ieguvis. Nereāls prieks un gods būt latvietim, prieks par mūsu izlasi,” atzina liepājnieks.

Porziņģis tāpat piekrita, ka hokeja izlases sniegums motivēs basketbola valstsvienību pirms gaidāmā Pasaules kausa finālturnīra, kā arī uz 2025. gada Eiropas čempionātu, kas notiks Latvijā. “Mums visiem ir jābūt vienotiem, vienam otru jāatbalsta. Zinu, ka daudzi hokejisti, ar kuriem esmu runājis, atbalstīs mūs pārbaudes spēlēs un Pasaules kausā. Sports kā tāds savieno mūs visus un tas ir pats krutākais!” sajūsmā bija liepājnieks. “Tas [panākums] mūs visus iedvesmo, katrā sfērā iedod cerības staru, neskatoties uz to, ka esam maza valsts – mēs daudz varam sasniegt.”

“Vienmēr neesmu bijis hokejā iekšā, bet priekš manis Kaspars Daugaviņš ir kā Latvijas hokeja ikona. Daudzi varbūt apvainosies, bet priekš manis viņš ir kā Latvijas izlases seja. Viņš jau ilgi spēlē, daudz ko ir parādījis, gandrīz katru [PČ] arī ir spēlējis izlasē – viņš tiešām ir nopelnījis pašus augstākos slavinājumus no visas latviešu tautas,” izlases kapteini izcēla Latvijas basketbola zvaigzne.

Ābols: Tādā komandā nekad neesmu spēlējis

Pasakains stāsts Rīgā – neapturamā Latvija pieveic Zviedriju un pirmo reizi vēsturē iekļūst pusfinālā

Ločmelis: Pirmo reizi dzīvē tādas sajūtas, tagad vienkārši dzīvoju sapnī

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.33
1.55
7
4.75
1.44
5.5
4.5
1.55
1.33
5.25
9
4.75
3.75
1.72
1.6
3.9
5.75
7.25
4.75
1.42
3.5
4.1
1.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām