Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēc izcīnītās uzvaras pār Dāvja Bertāna pārstāvēto Šarlotas “Hornets” pauda sajūsmu par iespēju spēlēt “play-off” izcīņā.
Jau vēstīts, ka NBA līdervienība “Celtics” aizvadītajā naktī ar 118:104 pieveica “Hornets”, izcīnot 59. panākumu šosezon. Bostonas komanda jau ir nodrošinājusi pirmo vietu Austrumu konferencē, kas tai vienlaikus 10. reizi pēc kārtas ir ļāvis iekļūt izslēgšanas spēlēs. Tikmēr Porziņģim šī būs atgriešanās “play-off” izcīņā pēc trīs gadu pārtraukuma.
Karjeras laikā Porziņģis izslēgšanas spēlēs piedalījies divreiz, 2020. un 2021. gadā Dalasas “Mavericks” sastāvā, tostarp pirmais piegājiens notika Orlando “burbulī” bez skatītājiem. Tieši Bostonas fanu atbalstu pirms gaidāmās “play-off” izcīņas izcēla latviešu basketbolists, kurš bija sajūsmā par iespēju spēlēt “TD Garden” jeb “Celtics” mājas arēnā.
“Es pat nevaru iedomāties, kāda būs “TD Garden”. Arēna jau regulārās sezonas spēlēs ir ļoti skaļa. Atceros, ka Dalasā atšķirība skaļuma līmenī starp regulārās sezonas un “play-off” spēlēm bija neticama, tostarp tas bija kovida laiks, kad arēnas nebija pilnas,” teica Porziņģis. “Arēna trīcēs, nevaru to sagaidīt. Kā spēlētājs tu sajūti šo enerģiju un atdod visu.”
Šosezon Porziņģis laukumā devies 53 no 75 “Celtics” spēlēm. Liepājnieks izcēlies ar vidēji 20,2 punktiem, 6,9 atlēkušajām bumbām un 1,8 bloķētiem metieniem.
“I can't even imagine how the garden is going to be. It's already insanely loud for regular season games. The arena is going to be shaking. I'm excited for that kind of environment."
Kristaps Porzingis on playing in the postseason for the first time in 2 years. pic.twitter.com/x1exghtjPT
— Jerry Donatien (@JerryDonatien) April 2, 2024