Prestižs Ziemeļamerikas medijs Biedriņu iekļauj “Warriors” pēdējo 13 gadu simboliskajā izlasē

Andris Biedriņš, sportazinas.com
Andris Biedriņš | Foto: USA Today

Prestižā Ziemeļamerikas medija NBC apskatnieks Monte Pole izveidojis pēdējo 13 gadu Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Goldensteitas “Warriors” labāko 13 spēlētāju sastāvu, kurā ticis iekļauts arī kādreizējais vienības centrs .

Centra spēlētāju pozīcijā vietu ieņem Biedriņš un austrālietis Endrjū Boguts, bet starp uzbrucējiem ir tādi vīri kā Mets Bārnss, Kevins Durants, Dreimonds Grīns, Andrē Igudala, Stīvens Džeksons un Deivids Lī.

Visbeidzot, starp labākajiem aizsargiem tikuši iekļauti Beirons Deiviss, Stefans Karijs, Monta Eliss, Džeisons Ričardsons un Klejs Tompsons. No visiem šiem spēlētājiem “Warriors” joprojām pārstāv Grīns, Karijs un Tompsons.

“Viņam bija trīs solīdas sezonas, taču žēl, ka Biedriņš savu karjeras augstāko punktu sasniedza tikai 22 gadu vecumā,” raksta apskatnieks.

Biedriņš ir 2004. gada NBA drafta 11. numurs un otrais visu laiku visaugstāk draftētais latvietis. Savas karjeras laikā Biedriņš spēlējis Rīgas “Skonto”, Goldensteitas “Warriors” un Jūtas “Jazz” komandās.

Tieši “Warriors” rindās viņš aizvadīja karjeras spožākos gadus, jo labākajās sezonās (2006./07., 2007./08., 2008./09.) latvietis guva vidēji 9,5, 10,5 un 11,9 punktus mačā, kā arī sakrāja 9,3, 9,8 un 11,2 atlēkušās bumbas.

2008. gadā latvietis saņēma sešu gadu līgumu 62 miljonu dolāru vērtībā, bet pēc tam vairs nerādīja tādu sniegumu kā iepriekš. 2013./14. gada sezonā 27 gadu vecumā viņš vēl aizvadīja sešus mačus “Jazz” sastāvā, taču kopš tā brīža basketbolu profesionāli vairs nav spēlējis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par