Punnenovs atvaira 28 metienus spēlē, kurā tiek gūti vieni vārti

01/10/2019 23:51

Latviešu vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā Langnau “Tigers” komanda otrdien Šveices Nacionālās līgas (NLA) ietvaros cieta sauso zaudējumu papildlaikā “Davos” vienībai ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1).

Punnenovs laukumā pavadīja visu spēli un atvairīja 28 no 29 metieniem. Viņš atsita 96,6% metienu, uzrādot augstvērtīgu rādītāju, taču ar to nebija pietiekami, jo viņa pārstāvētā komanda vārtus tā arī neguva. Vienīgo precīzo metienu “Davos” rindās izpildīja Marks Vīzers.

Savukārt Andersons spēlēja septiņas minūtes un 27 sekundes, kuru laikā latvietis neizcēlās ar ievērības cienīgām darbībām, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā duelī uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar rezultātu 1:5 (0:3, 1:2, 0:0) piekāpās “Zug” komandai.

Smirnovs spēlēja 17 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā uzvarēja piecos no deviņiem iemetieniem. Viņš spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Smons laukumā pavadīja astoņas minūtes un trīs sekundes. Latvietis sev atvēlētajā laikā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.