R.Kurucs: Koncentrējos Pasaules kausam, ja vēlos atgriezties NBA, tad jākļūst par solīdu spēlētāju

25/01/2023 11:01
Rodions Kurucs

Latvijas izlases un Francijas kluba “Strasbourg”  basketbolists Rodions Kurucs sarunā ar mediju “The Sports Rabbi” sniedzis savas pārdomas par iespējamo atgriešanos Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), kā arī par sadarbību ar Latvijas valstsvienības un “Strasbourg” komandas galveno treneri Luku Banki.

“Man Francijā patīk,” izteicās Kurucs. “Šeit basketbols ir vairāk līdzīgs amerikāņu stilam un tas man vairāk atbilst. Tas ir ātrs, atlētisks un fizisks. Esmu nonācis labā sistēmā kopā ar savas nacionālās izlases treneri. Man patīk Banki kā cilvēks. Viņš zina psiholoģiju un saprot, kā runāt ar spēlētājiem, lai no tiem dabūtu ārā labāko. Personīgi man viņš ir devis pārliecību, visu laiku sarunājamies un viņš man palīdz kļūt labāka. Viņš zina, kā mani nolasīt.”

“Es vienkārši daru savu darbu,” atzina basketbolists. “Luka man skaidri ir pateicis, ko vēlas no manis sagaidīt, lai es iemācītos lietas, ko neesmu darījis pēdējos gados. Esmu basketbolists, kurš dara mazās lietas – vāc atlēkušās bumbas, visas 50 pret 50 bumbas, gūst vieglos punktus. Bet viņš grib, lai esmu spēlētājs, kurš piedalās komandas uzbrukumos, lai uzņemos nopietnāku lomu. Strādāju, lai kļūtu par tādu spēlētāju, kurš dara visas šīs lietas kopā.”

“Šobrīd īsti nekoncentrējos uz atgriešanos NBA. Cenšos nostabilizēt savu spēli un ietekmēt spēles dažādos veidos. Nepārtraukti strādāju, lai būtu stabilāks. Koncentrējos arī uz dalību Pasaules kausā, kas Latvijas valstsvienībai būs pirmais vēsturē. Domāju, ka joprojām esmu jauns un ir vieta izaugsmei. Ja vēlos atgriezties NBA, tad man ir jākļūst par solīdu spēlētāju. Gribu tur atgriezties un parādīt sevi, nevis sēdēt uz soliņa,” atklāja Kurucs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
30/01/2023 21:30

Balceru neizvēlas cits NHL klubs, latvietis paliek “Lightning” sastāvā

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien netika izraudzīts no Nacionālās hokeja līgas (NHL) neaizsargāto spēlētāju saraksta, tādējādi paliekot Tampabejas “Lightning” komandas sistēmā. “Lightning” svētdien ievietoja Balceru neaizsargāto spēlētāju sarakstā, taču diennakts…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām