“Rangers” pauž atbalstu Panarinam, taču uz nenoteiktu laiku iedod viņam “atvaļinājumu”

22/02/2021 22:02

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Ņujorkas “Rangers” publicējusi preses relīzi, kurā tiek pausts atbalsts komandas galvenajai zvaigznei Artemijam Panarinam.

Jau ziņots, ka šodien Krievijas medijā “Komsomolskaya Pravda” tika publicēta kādreizēja vairāku Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu, tostarp savulaik skandalozās Čehovas “Vityaz” galvenā trenera Andreja Nazarova intervijā, kurā speciālists apgalvo, ka krievu hokeja zvaigzne Artēmijs Panarins 2011. gadā Rīgā bārā piekāvis 18 gadus vecu meiteni.

2011. gada 11. decembrī “Vityaz” viesos ar 0:2 piekāpās Rīgas “Dinamo”. Nazarovs apgalvo, ka daži leģionāri un Panarins devušies uz “Radisson Blu” viesnīcas bāru, kamēr citi hokejisti nolēmuši atpūsties savos numuriņos. “Iegāju bārā un izskatījās, ka Panarinam nepatika kāda jauna viesnīcas apmeklētāja. Viņš vairākas reizes spēcīgi iesita 18 gadus vecai latviešu meitenei.”

Nazarova teiktais liek uzdot jautājumus par viņa stāsta autentiskumu. Iespējams, tā ir trenera fikcija, lai nomelnotu Panarinu. Kā zināms, “Rangers” hokejists ir viens no retajiem krievu spēlētājiem, kurš kritizē Krievijas politisko sistēmu, kamēr Nazarovs ir tās aizstāvis un līdz ar to tā varētu būt trenera atriebība Panarinam.

Tikmēr “Rangers” publicētajā paziņojumā teikts, ka komanda zvaigzne kategoriski noliedz visus apgalvojumus un norāda, ka stāsts ir fikcija. “Acīmredzami, ka tā ir iebiedēšanas taktika par viņa atklātiem politiskiem izteicieniem. Artēmijs ir satraukts, viņam nepieciešams laiks, lai pabūtu atsevišķi no komandas. “Rangers” atbalsta Panarinu un kopā ar viņu izdarīs visu, lai noteiktu šo neattaisnoto apsūdzību avotu,” rakstīts Ņujorkas kluba mājaslapā.

Savukārt kāds viesnīcas darbinieks sarunā ar apskatnieku Aivi Kalniņu teicis, ka viss šis stāsts ir izdomāts un tāds incidents viesnīcas telpās nekad nav noticis.

Nazarova stāsta autentiskumu apšauba arī frāze par to, ka pēc meitenes piekaušanas Panarins devās uz savu numuriņu un aicināja līdzi Mihailu Aņisinu, kurš atšķirībā no Artēmija, bārā pasūtīja tikai apelsīnu sulu. Iepriekš Aņisinam bijušas lielas problēmas ar alkoholu, kuru dēļ viņš diezgan ātri izkrita no KHL aprites.

Panarins ir “Rangers” galvenā zvaigzne, gan aizvadītajā sezonā, gan šosezon viņš ir komandas rezultatīvākais hokejists. Krievs ir arī “Rangers” pelnošākais spēlētājs, viņa alga ir 11,6 miljoni dolāru.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…